Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vrijeme je za kupnju i čekanje.

Trenutno imam portfelj od 8 dionica (u Hrv, Mak, RS).
Prosječni ponderirani PE*PB mog portfelja je 9,2!!!
Mislim da jeftinije od toga ne može biti![cool]

Relativnosti ili realnosti, pričekajmo do utorka, da mi stigne dodatni keš, pa se sa vama slažem. Ovakvih rasprodaja nema nigdje, kao dijete u dućanu sa čokolladama (a dučan tvornički) [smiley][smiley]

Mislim da bi u ponedjeljak oko podne mogli znati dali treba privremeno ključat ovu temu….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


gorgija: ” . to je onaj dan kad natjeraju najveći broj udjelničara na izlazak. ” pa oni žive od udjeničara. nije im cilj da oni izlaze.

njima odgovara da udjelničari što više fluktuiraju tj. da što češće ulaze i izlaze. od tih naknada fondovi zarađuju više nego da ljudi samo drže novce kod njih. a kad već izlaze, onda je najbolje da to bude na onaj dan kada je cijena najniža. zato je danas prosječna cijena gurnuta mnogo dublje nego što je crobex na kraju pao.

uostalom i udjelničarima koji ne izlaze je u interesu da cijena najviše padne baš onih dana kad većina izlazi.


Mislim da bi u ponedjeljak oko podne mogli znati dali treba privremeno ključat ovu temu….

Iskreno se nadam da bi korekcija mogla privesti kraju, na cca 3700 bodova,ali iskreno ne mislim da ćemo naglo okrenuti,treba nam lagano smirenje ,a u međuvremenu će doći par dobrih vijesti i izvještaja…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Mislim da bi u ponedjeljak oko podne mogli znati dali treba privremeno ključat ovu temu….

nadam se i ja i vjerujem u to kolega

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Conan O’B: ” Mislim da bi u ponedjeljak oko podne mogli znati dali treba privremeno ključat ovu temu…. ” Iskreno se nadam da bi korekcija mogla privesti kraju, na cca 3700 bodova,ali iskreno ne mislim da ćemo naglo okrenuti,treba nam lagano smirenje ,a u međuvremenu će doći par dobrih vijesti i izvještaja…

i ja se slažem da nam treba sada xanax i zaustavljanje korekcije. nagli rast bi mogao biti kontraproduktivan jer bi mogao potaknuti novi val rasprodaje. sad je bitno ustati na noge i čvrsto stajati na njima.


Ja bar uvjeravam, ali ovo šta Grangers piše je ko dječja zezalica.
THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup]

[lol]
kolega npr ovo ste pisali 24.01. 2008
“[color=blue]Ovo je dno, i to se vidi iz aviona[/color]. Stabiliziraju se tržišta.
Makar mislim da još neke dionice moraju odraditi pad, za neke je to kraj priče.”


Zašto to misliš. Da li stvarno misliš da više Američki index ima utjecaja na crobex?
Daj neke analize i usporedbe ili će ti i 400-stoti post ostati bezvezan kao i ostalih 399.
Pratim tvoje pisanje i mogu reći da ili si neki fond manager, ili si iz istočne nam države. Hrvat nisi.

[lol]
Vaš link

Vrlo zanimljiv prvi post na linku

*Ma nemaš potrebe posebno pratiti moje pisanje na forumu, ja ionako tu kratim trenutni višak vremena
ali ako me baš želiš upoznati dođi na jedno od budućih okupljanja Ledaša [wink]


VENDETTA: ” Von Braun: ” THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup] ” Slažem se ja sa vama kolega ali to je već “teorija relativnosti”! ” Više kao “teorija realnosti”. [thumbsup]

Ima kolega Von Braun pravo .
Kolega Vendeta gledajte obranu Tehnike ovih dana – Ingra, Igh i Tehnika se brane junački jer svi znaju da vrijede puno više od trenutnog stanja- fundamente sad neću spominjati jer u ovom trenutku ne igraju igru .
Ali budu vrlo brzo i to će rezultirati brzim up-om .
Viadukt i Hidru su prepustili stampedu ali i oni više ne idu ispod.
Danas je dobro rekao plavi – prvo će se vratiti ove dionice – 11 K Tehnike vrlo brzo – čista REALNOST !


Von Braun: ” Ja bar uvjeravam, ali ovo šta Grangers piše je ko dječja zezalica. THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup] ” [lol] kolega npr ovo ste pisali 24.01. 2008 “[color=blue]Ovo je dno, i to se vidi iz aviona[/color]. Stabiliziraju se tržišta. Makar mislim da još neke dionice moraju odraditi pad, za neke je to kraj priče.”

Dobro, vidim da vas muče nečije prognoze , izjave ili želje .
Ali daj budite realni .
NITKO , ALI BAŠ NITKO ovdje nije predvidio ovu IGRU , OVAJ KRAH . A pratim vas po svim temama i firmama,.
Sami brokeri su iznenađeni .
Sve je otišlo van normalnog razuma ali i fundamenata . PA nije atomska opala na Hrvatsku.
PRema tome , to što je netko rekao da je dno , rečeno je u najboljoj namjeri jer je bilo u realnim osnovama potkrepljenim i stanjima firmi , poslovima koje rade te fundamentima koji opravdavaju cijene.
Pa nije TEHNIKA sada 50 % lošija nego prije 2 mjeseca , grade na sve strane – vidjet ćete izvješće.
Nije INGRI propala Arena , nije se HIDRI zatrpalo Biokovo sa 500 ljudi unutra , nije IGH -a umro Jure Radić.
Nije konačno HT , VIRO , INA , Banke – niš nije lošije .
ČISTA NEPOTREBNA PANIKA UZROKOVANA NAMJERNOM IGROM !


Von Braun: ” Ja bar uvjeravam, ali ovo šta Grangers piše je ko dječja zezalica. THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup] ” [lol] kolega npr ovo ste pisali 24.01. 2008 “[color=blue]Ovo je dno, i to se vidi iz aviona[/color]. Stabiliziraju se tržišta. Makar mislim da još neke dionice moraju odraditi pad, za neke je to kraj priče.”

ljudi nemojmo se više prepucavati

moramo izići iz krize

prepucavanja ostavimo za okupljanja kad budemo u debelom plusu[cool]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close