Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šprajc je zakon
http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/07/burzovni-rolllercoaster

Mala digresija:

Pad Crobexa čak i ne ocrtava dovoljno pad cijena na domaćoj burzi danas. HT, INA i ADRS nose ogroman dio Crobexa a pali su postotno vrlo malo tako da je situacija nakon podneva bila i teža nego što je prikazivao pad indexa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


. to je onaj dan kad natjeraju najveći broj udjelničara na izlazak.

pa oni žive od udjeničara. nije im cilj da oni izlaze.


Mala digresija: Pad Crobexa čak i ne ocrtava dovoljno pad cijena na domaćoj burzi danas. HT, INA i ADRS nose ogroman dio Crobexa a pali su postotno vrlo malo tako da je situacija nakon podneva bila i teža nego što je prikazivao pad indexa

to se vidi i po padu prosječne cijene trgovanja koja je preko 3% na najlikvidnijm dionicama. danas je bilo u jednom trenutku smak.

Nemojte tako kolega Von Braun! Kapital nama nacionalnosti. Ovakav komentar mi pokazuje da kod vas keša više nema pa vi priželjkujete rast ali možda kolega planira još povoljniju kupnju. Svatko je vlasnik svoga i slobodan da njime raspolaže kako želi.
Ako se dobro sjećam niste li i mene uvjeravali nedavno kako je Tehnika oko 11k dobra kupnja i podcijenjena, a danas na 8500 kupnje nigdje.
Ipak po amerima vrijeme je novac!
U svakom pogledu!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Mala digresija: Pad Crobexa čak i ne ocrtava dovoljno pad cijena na domaćoj burzi danas. HT, INA i ADRS nose ogroman dio Crobexa a pali su postotno vrlo malo tako da je situacija nakon podneva bila i teža nego što je prikazivao pad indexa

Pad cijene HT-a ispod 360 je sramota za fondovsku industriju. To sam dobro zapamtio iz konobe. Vidi gdje je sad.
Nažalost, država je previše toga prodala odjednom. Premalo je bilo svježeg novca za to.


Pad cijene HT-a ispod 360 je sramota za fondovsku industriju. To sam dobro zapamtio iz konobe. Vidi gdje je sad.
Nažalost, država je previše toga prodala odjednom. Premalo je bilo svježeg novca za to.

E baš tako!! To je prava istina.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Nemojte tako kolega Von Braun! Kapital nama nacionalnosti. Ovakav komentar mi pokazuje da kod vas keša više nema pa vi priželjkujete rast ali možda kolega planira još povoljniju kupnju. Svatko je vlasnik svoga i slobodan da njime raspolaže kako želi. Ako se dobro sjećam niste li i mene uvjeravali nedavno kako je Tehnika oko 11k dobra kupnja i podcijenjena, a danas na 8500 kupnje nigdje. Ipak po amerima vrijeme je novac! U svakom pogledu!!!

Ja bar uvjeravam, ali ovo šta Grangers piše je ko dječja zezalica.
THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

2 asdfgh

Da, još kad se sjetim onog uleta mirovinaca na glavu u tržište tamo u 12 mjesecu onda možemo govoriti o naivnosti domaće fond industrije i precjenjivanju vlastitih sposobnosti.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup]

Slažem se ja sa vama kolega ali to je već “teorija relativnosti”!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Von Braun: ” THNK-a će vrlo brzo doći do 11k kuna i tada će isto biti jeftina kao i prije.[thumbsup] ” Slažem se ja sa vama kolega ali to je već “teorija relativnosti”!

Više kao “teorija realnosti”. [thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Treba vjerovati u svoje dionice ako nisu kupljene na špekulativnoj osnovi, ostati pribran i čekati. Na Ht-u se(zbog veličine građanskog paketa) najbolje vidi kako mali ulagači i na ovim cijenama izlaze. A fondovi beru plodove sindroma spašavaj se tko može. Jer ako je i cijelo tržište napuhano, po svim analizama financijskih analitičara dionica HT-a, procijenjena je podcijenjenom kada je bila na svojim najvišim razinama u odnosu na ostale telekomunikacijske dionice zemalja u regiji i šire. A i dalje solidno klizi prema dolje. Po tome se vidi koliko je novih ulagača na tržištu, koji su laki na obaraču i koji ne razmišljaju kao pravi ulagači jer ne vjeruju u kvalitetu firmi čije su dionice odabrali za ulaganje.
Napomena: Autor ovih redaka ne posjeduje dionice HT-a. Davno ih je prodao 390 kn (dva paketa), ne zato što ne vjeruje u dionicu Ht- nego zato što uglavnom ulaže u građevinske dionice.
Posjeduje dionice IGH, DLKV, LVCV, VDKT.

Ulagač od 2004 godine. 2007 u 6 mjesec izvukao sav novac sa burze zbog privatnih investicija. 2007 u 9 mjesec ponovo uložio solidnu svotu novaca i trenutno u pristojnom gubitku. Ni ne pomišljam na prodaju.

Pozdrav svima!

NEMA PRODAJE!

New Report

Close