Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega nadam se da ste u pravu. biti ćete moj idol jer osim što je gadno za gledati kako pada još je teže jer se ne zna koliko dugo će trajati


ovo je dno, velim vam. crobex ne ide ispod 4000 bodova. game’s over![thumbsup]

Još jedan u nizu razloga za korekcijuVaš link[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


ovo je dno, velim vam.
crobex ne ide ispod 4000 bodova.
game’s over![thumbsup]

Doći ćete vi ipak na moje [proud]…

You either do it right or you get eliminated!


ovo je dno, velim vam.
crobex ne ide ispod 4000 bodova.
game’s over![thumbsup]

kak znate kolega kamenac?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Decki i cure,
Imam jedno pitanje.

Tko kupuje?

Mislim, svi po cijele dane pisu o certifikatima, izlascima fondova, katastrofama, bla, bla…..
OK, oni prodaju, ali svaki dan imamo 100+ milja prometa.


kamenac: ” ovo je dno, velim vam. crobex ne ide ispod 4000 bodova. game’s over![thumbsup] ” kak znate kolega kamenac?

ne smijem reć baš sve…
postojao je čak plan B, da se obrana utvrdi malo niže, ali danas se od toga odustalo..[cool]

hate red

kamenac:

ovo je dno, velim vam.
crobex ne ide ispod 4000 bodova.
game’s over![thumbsup]

kak znate kolega kamenac?

i mene bi zanimao razlog ovolike sigurnosti u ovu tvrdnju…. mislim da je tako nešto tvrditi u ovakvoj situaciji malo neozbiljno… [sealed]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

super24:

kamenac: ” ovo je dno, velim vam. crobex ne ide ispod 4000 bodova. game’s over![thumbsup] ” kak znate kolega kamenac?

ne smijem reć baš sve…
postojao je čak plan B, da se obrana utvrdi malo niže, ali danas se od toga odustalo..[cool]


[shocked] hocete reci da je ovo pod kontrolom i upravljano?![shocked] ne bi nikad coek reko..[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Znači plan A, a kad idemo gore do 16 sati će sigurno Crobi stati a poslje definitivno. Opa ode JMNC 18 % dole. Znači plan je da se samo zaustavi.[thumbsup]

@ kamenac: ako govoriš kolega ono što ja mislim da govoriš i ako je to istina , onda si mi upravo popravio zdravstveno stanje i produžio život za koju godinicu [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Decki i cure,
Imam jedno pitanje.

Tko kupuje?

Mislim, svi po cijele dane pisu o certifikatima, izlascima fondova, katastrofama, bla, bla…..
OK, oni prodaju, ali svaki dan imamo 100+ milja prometa.

Ja kupujem. Kupuje bilo tko s iole razuma i keša

Hell is Empty and all the Devils are Here

pogledajte malo bolje:
zadnjih pola sata konstantno jača kupnja na HT, ADRS, INA, ERNT, PODR, ATPL, DLKV, VIRO…
ako vama to ništa ne znači, ne mogu vam pomoći…

hate red

New Report

Close