Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Još jedan razlog za prodaju dijonica što prije[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] !!!!!!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Jednim velikim dijelom sami smo si skuhali tu kašu u kojoj jesmo!
1. Novopečeni dioničari koji su se masovno krenuli baviti dioničarstvom od ht-a – JER ONI JEDNIM VEČIM DIJELOM PANIČARE.
2. prekaljeni dioničari koji su se previše okuražili na zaradama prošlih nekoliko godina – DIŽUČI MASOVNO MARGIN KREDITE. Ima ih dosta i ovdje na forumu i neka se pokriju s ušima i neka lijepo šute a ne da se čude.
3. Manjim dijelom bi okrivio fondove koji pametno promatraju dok se mi vrtimo u jednom začaranom krugu!
pozdrav

Amerika u zelenom, ako to ikome više išta znači.[embarass]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Amerika u zelenom, ako to ikome više išta znači.[embarass]

meni ne [sad]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Knjige kažu da treba uvijek ići protiv mase
znači li to da sad treba početi kupovati dionice ili je još prerano ?


evogaopet: ” kamenac: ” crobex 4.008,47 -3.74 možeš ti to, ajde….[thumbsup] ” misliš kolega da nam je onda u tome spas ?? da će nakon tog naglo gore??[lol] ” neće naglo, al hoće pomalo. btw. jača kupnja na ATPL, JDPL, PODR, ERNT, INA, TISK

Pa neće jačati na svim onima koji su u blokadi[cry]


Vaš link Još jedan razlog za prodaju dijonica što prije[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] !!!!!!

DOBAR:::[lol]

Kruha i dionica.....

Ja ne razumijem tko sada ne bi kupovao. Da imam 400 milijuna sam bih preokrenuo crobex u 5% +. Pa ovako jeftine robe nema nigdje na svijetu!!!!!!!!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Neka se jave Fond Manageri da nas obavjeste dole ovako.
Znam da ih ovdje ima.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Prodajem pola jetre, bubreg i lijevo jaje. Trebam hitan keš za kupnju!!!!!!!

Hell is Empty and all the Devils are Here

ovo je dno, velim vam.
crobex ne ide ispod 4000 bodova.
game’s over![thumbsup]

hate red


Jednim velikim dijelom sami smo si skuhali tu kašu u kojoj jesmo! 1. Novopečeni dioničari koji su se masovno krenuli baviti dioničarstvom od ht-a – JER ONI JEDNIM VEČIM DIJELOM PANIČARE. 2. prekaljeni dioničari koji su se previše okuražili na zaradama prošlih nekoliko godina – DIŽUČI MASOVNO MARGIN KREDITE. Ima ih dosta i ovdje na forumu i neka se pokriju s ušima i neka lijepo šute a ne da se čude. 3. Manjim dijelom bi okrivio fondove koji pametno promatraju dok se mi vrtimo u jednom začaranom krugu! pozdrav

Ja se potpuno slažem sa time a možda su malo pomogli i oni, koji na račun paničara prodaju i čekaju niže ulaze, tako da se vrtimo u začaranom krugu[sad]

[emo_cool]

New Report

Close