Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde, mileno moje, još samo maaaloooo….[cool]

baš si morao staviti strelicu

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislio sam na koliko je bodova

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

KOLIKO JE GROBEX?


Treba rezonirati kontra svih. Prodaj danas sve što imaš baš sve i sutra opet to kupi po 10% niže …. [bye]

To nije kontra svih nego baš suprotno. Svi tak misle, zato i je tolka prodaja.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

4.011,97, još malo i eto nas na 3xxx

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nebi li se netko u vladi ili politici , državi ma svejedno malo očitovati o ovome, jer ipak dionice su vlasništvu građana i stati u zaštitu tržišta.

Radi se o nacionalnom blagu ,pa nije svejedno da li nešto vrijedi 10 nečega ili 100.Konačno bi bilo vrijeme da se kaže o čemu se tu radi.

Molim vas promjenite naziv teme iz “Korekcija” u “Masakar”[undecid]

...Imperare sibi maximum imperium est...

crobex 4.008,47
-3.74
možeš ti to, ajde….[thumbsup]

hate red


Molim vas promjenite naziv teme iz “Korekcija” u “Masakar”[undecid]

Ili odbijanac [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!


crobex 4.008,47
-3.74
možeš ti to, ajde….[thumbsup]

misliš kolega da nam je onda u tome spas ?? da će nakon tog naglo gore??[lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Lijepo sam vam pisala da u rječniku stranih riječi Bratoljuba Klaića za latinsku riječ “korekcija” piše pad,opomena,ukor,kazna….dakle,sve najgore,a ne lakirani izraz za tobože malecko umanjivanje cijena dionica!To što se sada nama svima događa je i pad,i opomena,i ukor,i kazna…Samo,dokle,draga braćo i slatke sestre??![huh][undecid][embarass][sad]


kamenac: ” crobex 4.008,47 -3.74 možeš ti to, ajde….[thumbsup] ” misliš kolega da nam je onda u tome spas ?? da će nakon tog naglo gore??[lol]

neće naglo, al hoće pomalo.
btw. jača kupnja na ATPL, JDPL, PODR, ERNT, INA, TISK

hate red

New Report

Close