Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne znam zašto svi misle da je fondovima veliki problem kad ljudi povlače lovu. možda može postati manjima, ali velikima to i paše. pa za izlaznu naknadu si uzmu kao da je novac pola godine ili godinu ležao kod njih. a kad im krene dođu im drugi. i lijepo ti uvijek svuda napišu da je to dugoročno ulaganje, tako da to nije čak niti nefer prema ulagačima.

Meni se nekako cini da si ti ili netko od tvojih bliskih radi u fondu. Jesam li u pravu? [wink]

skype - ivek1234

Sindikalisti se bore da trgovci spuste cijene za koju kunicu i zovu na bojkot. Pitam ja vas zašto uopće uplaćivati u te jadne mirovinske fondove tolike milijarde, kako bi to po njima trebali imati bolje mirovine? Zašto sada ne učine nešto za te građane što ni neznajući gube svoj novac. Pita mene cura što radi kod mene pred jedno mjesec dana da kak to sada ima manje novaca na svom računu nego prije a bila je plaća? Koliko će tek sada biti manje. Dakle sindikalisti u akciju pred mirovinske fondove, pred burzu, pred…[sad]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

……jel tko od nazočnih prodavao svoje dionice ovih dana???……[tongue]

Kruha i dionica.....

prošao mi nalog za kupnju na IGH, čekao skoro dva mjeseca[thumbsup]

dan je pametniji od noći


prošao mi nalog za kupnju na IGH, čekao skoro dva mjeseca[thumbsup]

Svaka čast, sad je pitanje samo kome prodati. Šalim se.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

za nestrpljive: ona velika fondovska u studenom uslijedila je nakon što je crobex u 3,5 dana izgubio 12%.

sad su prošla 3,5 dana, i blizu smo 12%.

Bojim se da bi proglašenje nezavisnosti Kosova, i moguća politička kriza uslijed toga, moglo predstavljati novi okidač za odlazak u crveno.


prošao mi nalog za kupnju na IGH, čekao skoro dva mjeseca[thumbsup]

Shortaj odmah

Hell is Empty and all the Devils are Here

evo doživismo i mi naše 30 godine, gledam na adrisu pa ni 2000 dionica nije nikakva brana ni fundamenti, ništa, samo klizi, opasnooooo.[thumbsup]


Meni se nekako cini da si ti ili netko od tvojih bliskih radi u fondu. Jesam li u pravu? [wink]

moram te razočarati, ne radim. tako da i ja samo nagađam. ali da radim, mislim da bih i ja u ovoj situaciji čekao s dizanjem cijena dok ne progutam sve što je na jelovniku.

toka:

prošao mi nalog za kupnju na IGH, čekao skoro dva mjeseca[thumbsup]

Shortaj odmah


ma prodao nešto preko 14 a sada kupio i što bude biti će sada neću prodavati do daljnjeg
imam još jedan nalog na prodaji od prije mjesec dana i čekam razvoj događaja!
potpuno miran i staložen1[thumbsup]

dan je pametniji od noći

ajde, zlato moje, možeš ti to…
pa da onda vidimo tešku artiljeriju na djelu…[cool]

hate red

New Report

Close