Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zbivanja svih znanstvenih područja mogu biti u regularnom režimu. Tada su ona potpuno predvidljiva i izračunljiva. Međutim, ako se neki sustav nađe u režimu determinističkog kaosa tada prestaje vrijediti klasični znanstveni determinizam.To vrijedi uvijek, neovisno o znanstvenom napretku. Tako dolazimo i do same granice znanosti. Bez obzira na naš trud, nikada nećemo moći prijeći ograničenja materijalnog svijeta.

Ovo je prestrašno, alo je ova korekcija preduga i prevelika

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


hoće se netko sa mnom kladiti? ti prištavi balavanderi će sa svojim fondovima završiti prvi kvartal u pristojnim plusevima.

Mozda do kraja godine ako budu imali sredstava! I to ako budu imali kakav takav plus. Pa pogledaj malo padaju ko sjekire….. Mislis da fond moze lako vratiti 15% izgubljenog. Sporo to ide prijatelju pogotovo u ovakva vremena.

Ma, bagra balava!!!!

skype - ivek1234


gorgija: ” hoće se netko sa mnom kladiti? ti prištavi balavanderi će sa svojim fondovima završiti prvi kvartal u pristojnim plusevima. tko je u cashu ovaj čas zbilja ne mora ni birati, može kupovati skoro na slijepo. osim ako je baš jako škrt pa će se zbedirati ako kupi možda 3% iznad dna. ” Bez uvrede ali mislim da ce to ici malo teze…..

ovo prvo nema šanse. biti će super ako ovu godinu završe u plusu. ja samo znam da više niti jednu lipu neću uplatiti u niti jedan equity ili mješoviti OIF (izuzetak je novac koji trajnim nalogom uplaćujem na ime svoje djece). Ako neću biti u stanju sam unati izabrati dionice, onda oročena štednja.

Počele su blokade, možda je ovo danas kraj !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ZSE je izgleda otkrila vremeplov. Uskoro bi mogli crobex (a i nas) prebaciti u prošli milenij! [angry]

Ignore: KressoM, delux

Znam da nije vrijeme, ali kako smo se svi raskokodakali kao neke kokoške. Smiješno zar ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Počele su blokade, možda je ovo danas kraj !

Kraj svijeta kakvog poznajemo?

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Jebate, JDOS mi je najbolja dionica.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Pitanje starijim i iskusnijima
Dali postoji neka krajnja granica ispod koje neka agencija ( HANFA ) brani CROBEX obustavom trgovanja na burzi za sve dionice ?
Naime, jucer sam u jednom postu napisao… problem ovog naseg nazovi trzistaa je da kad se veliki fondovi
pocnu iskrcavati malih je premalo da to pokupe..i desava se sto se nama desava
Mirovinci sigurno imaju velik utjecaj na sadasnje stanje dionica.
Zasto ne postoji neki nadzor fondova koji bi rekao: ljudi zelite imat 20 miljona u dionicama…moze
10 milja ces dat svojih a 10 od “stedisa”… ovak izgleda kao da 100 % kapitala je od ljudi koji nisu profesionalni dionicari i kad se use.. i pocnu bezglavo trazit svoje pare sruse trziste!
____________________________________________________________________________________
Ovak…samo je 0 dno…a onda kak moj frend veli idem u banku dignut kredit i kupit nekog brodara!! [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ne znam zašto svi misle da je fondovima veliki problem kad ljudi povlače lovu. možda može postati manjima, ali velikima to i paše. pa za izlaznu naknadu si uzmu kao da je novac pola godine ili godinu ležao kod njih. a kad im krene dođu im drugi. i lijepo ti uvijek svuda napišu da je to dugoročno ulaganje, tako da to nije čak niti nefer prema ulagačima.

Mogo bi ADRS aktivirati knock out….

skype - ivek1234

New Report

Close