Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima para dovoljno…samo pbzinvest ima oko 400-500 miliona cash-a.. nije puno ali bi trebalo biti dovoljno za sprijecit katastrofu.. uz pomoc mirovinaca..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

GERONIMO:

Gotovo je sada prijatelju dok sam ja upozoravo da prestanete pisati negativno vi ste se svi sprdali a sada panika a ja u cashu a kako ce to tebi znancu centurionu i Real bearu placeniku pomoci[bye]

Stari moj nije me panika nego mi zao. Sto je tu je. Ovo je definitivno van kontrole s koje god strane pogledas i nisam bas siguran da ce lako doci pod kontrolu.

Za ovo sve je kriva fondovska balavurdija sa svojim MBA kemijama. Ovo trziste se moglo tako lako kontrolirati i lagano spustiti ako je za to bilo potrebe. A ne – pristavi balavanderi se prave face i glume velike managere. Uhhhh, bolje da ne pisem sto bi im radio….. [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

Ovo je istina. Znam ih nekoliko i stvarno su prištavi balavanderi. Sramota. Pucao bih mitraljezom najradije

Hell is Empty and all the Devils are Here

ne znam jeste li malo gledali prosjeke. jučer bilo 45k prosjek po transakciji, danas dok nije krenulo u minus ispod 30k, otkad je ovo počelo već je na preko 35k. to veliki kupuju od velikih, zna se koji od kojih.

sramota sad sam zvao karduma da obustavi burzu
al on se decko snima da me uveseljava sa novom zurkom
ne bu ovo dobro zavrsilo
bio sam optimist ujutro al ovo nisam ocekivao
sori

Postanite Eu-robovi

crobex se priblizava razini od 4000 bodova.
vjerujte, to je najbolja vijest koja nam se trenutno mogla dogodit.[thumbsup]

hate red

http://www.youtube.com/watch?v=ATVt7NdkbzY

evo jedna za sve one koji cekaju na bidu[lol] [lol]
HVALA IM[thumbsup]

ocekujem kraj ili barem odbijanc pocetkom tjedna sljedeceg[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Ovo je istina. Znam ih nekoliko i stvarno su prištavi balavanderi. Sramota. Pucao bih mitraljezom najradije

Pa znam ih i ja a isto tako znam i koliko su napuhani i puni sebe. Ma stoka. Ali isto tako su upitne i banke koje im dozvoljavaju da se igraju s novcima ulagaca na ovakav nacin. Mislim da bi bilo korektno da pocnu padati glave i da se postavi pitanje osobne odgovornosti pojedinaca!!! Sada me posebno zanima tko je kupio Lukoviceve dionice??? ZB Aktiv? Onda imamo kriminal!!! Gdje je Samodol i USKOK???

skype - ivek1234

pitanje je samo kad će fondovi i mirovinci počet branit svoje, krajnje im je vrijeme, pojest će sami sebe
moderator???

hoće se netko sa mnom kladiti? ti prištavi balavanderi će sa svojim fondovima završiti prvi kvartal u pristojnim plusevima.

tko je u cashu ovaj čas zbilja ne mora ni birati, može kupovati skoro na slijepo. osim ako je baš jako škrt pa će se zbedirati ako kupi možda 3% iznad dna.


hoće se netko sa mnom kladiti? ti prištavi balavanderi će sa svojim fondovima završiti prvi kvartal u pristojnim plusevima.

tko je u cashu ovaj čas zbilja ne mora ni birati, može kupovati skoro na slijepo. osim ako je baš jako škrt pa će se zbedirati ako kupi možda 3% iznad dna.

Bez uvrede ali mislim da ce to ici malo teze…..

skype - ivek1234


Ali isto tako su upitne i banke koje im dozvoljavaju da se igraju s novcima ulagaca na ovakav nacin.

zašto misliš da je kupovanje jeftinih dionica = igranje novcima ulagača?


pitanje je samo kad će fondovi i mirovinci počet branit svoje, krajnje im je vrijeme, pojest će sami sebe
moderator???

Pa vec brane drugi dan – sigurno.

skype - ivek1234

New Report

Close