Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam na zalost najbolji prijatelj ovima koji prodaju

SAM PROTIV SVIH

ali ovo je stvarno preslo sve granice…ko da firme idu sve u stecaj…to je nesto nemoguce…samo nanosimo stetu sebi i drugima…i ovi koji prodaju ovo na ovim cijenama stvarno se trebaju ostavit burze….btw 100% sam u dionicama…i nije lako gledat ali sta cu..tako i tako gledam dugorocno..ali ovo nema smisla nikako stavrno…

Nafta pada, dionice padaju, certifikati pucaju, inflacija raste, cijene stanova padaju. Najbolje je novac odmah potrošiti, po mogućnosti na skupi konjak

Hell is Empty and all the Devils are Here

Po meni su stvari izmakle kontroli. Zasto? Zbog bahatosti i arogancije pristavih fond managera koji su htjeli ispasti frajeri.

Mislim da je fondovima u ovom trenu rapidno smanjena manevarska sposobnost. Tako je to kada tatinim sinovima dajemo pare da se igraju s njima. @ebo ih MBA kada su dozvolili da ovako plitko trziste izmakne kontroli. MORONI!!! [angry] [angry] [angry] [angry]

Ovo opet prerasta u masakr!!! [cry][cry][cry]

skype - ivek1234

ovo je sa drugog foruma :
Prema podacima od Hanfe fondovi imaju još dosta casha i depozita, čak i više nego krajem 11mj.
Kod dioničkih fondova uglavnom su dosta smanjene obveznice

neki lik napisao


kamenac: ” ljudi, imam neki feeling da ce danas do kraja dana ili u ponedjeljak krenut koordinirana akcija fondova. cini mi se da su zakljucili kako je trziste dovoljno nisko. ” Nadam se, samo s kojim novcem? Glave već padaju

novac će bit najmanji problem, vjeruj mi.
pogotovo za one najveće.
naravno, neće se sve dionice podjednako brzo oporavljat.

hate red

Polako , negdje ce se zaustaviti , samo gdje


Po meni su stvari izmakle kontroli. Zasto? Zbog bahatosti i arogancije pristavih fond managera koji su htjeli ispasti frajeri.

Mislim da je fondovima u ovom trenu rapidno smanjena manevarska sposobnost. Tako je to kada tatinim sinovima dajemo pare da se igraju s njima. @ebo ih MBA kada su dozvolili da ovako plitko trziste izmakne kontroli. MORONI!!! [angry] [angry] [angry] [angry]

Ovo opet prerasta u masakr!!! [cry][cry][cry]

Gotovo je sada prijatelju dok sam ja upozoravo da prestanete pisati negativno vi ste se svi sprdali a sada panika a ja u cashu a kako ce to tebi znancu centurionu i Real bearu placeniku pomoci[bye]

SAM PROTIV SVIH

ma ovo je van svake pameti…..prvi put gledam danas burzu i ne mogu vjerovati….europa se u većini zeleni, usa jučer zelena…..mi i dalje tonemo ko titanic…..još jučer bačeno ulje na vatru senzacionalnom vijesti o ht-u ispod 300kn…..

DOKUP!

Veliki jesu poceli skalarni ulaz u neke dionice, što govori da s edno nazire, IMHO


@ebo ih MBA kada su dozvolili da ovako plitko trziste izmakne kontroli. MORONI!!! [angry] [angry] [angry] [angry] Ovo opet prerasta u masakr!!! [cry][cry][cry]

meni se baš ne čini da ovo izmiče kontroli. meni više izgleda da fondovi sada uživaju u svemu što se samo slijeva iz certifikata u njihovom smjeru, treba samo razjapiti usta, ovoliko jeftinih dionica nisu bili u prilici kupiti još otkad je zagrebačka burza bila u pelenama. nisu ludi da prekidaju taj dotok. dapače razvalit će oni svaki knockout prije nego dignu tržište.


Gotovo je sada prijatelju dok sam ja upozoravo da prestanete pisati negativno vi ste se svi sprdali a sada panika a ja u cashu a kako ce to tebi znancu centurionu i Real bearu placeniku pomoci[bye]

Stari moj nije me panika nego mi zao. Sto je tu je. Ovo je definitivno van kontrole s koje god strane pogledas i nisam bas siguran da ce lako doci pod kontrolu.

Vjeruj da pisanje na forumu nema bas veze s ovim sto se dogadja. Vise kao komentar. Ovo je druga kuhinja.

Za ovo sve je kriva fondovska balavurdija sa svojim MBA kemijama. Ovo trziste se moglo tako lako kontrolirati i lagano spustiti ako je za to bilo potrebe. A ne – pristavi balavanderi se prave face i glume velike managere. Uhhhh, bolje da ne pisem sto bi im radio….. [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

skype - ivek1234

New Report

Close