Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To je sve zbog ZERP-a.

Ne,nego zato jer smo izgubili od Nizozemske![yawn]

Pridružujem se Iveku: Ljutu travu na ljutu ranu…. nedamo svoje more. Je*ite se svi iz Evrope. Kad Rusi dođu u Srbiju i kosovo onda će nas odmah pozvati u NATO. i zato još jednom Ljutu travu na ljutu ranu…..


TOPIC CLOSE “KOREKCIJA” GOTOVA! MEDEKI BYE BYE! Neki će reći zakaj si stavio pod navodnike, ali većina zna! [cool][cool][cool]

korekcija je bila gotova još prije mjesec dana …

Cookie Monster

vlalonca:

TOPIC CLOSE “KOREKCIJA” GOTOVA! MEDEKI BYE BYE! Neki će reći zakaj si stavio pod navodnike, ali većina zna! [cool][cool][cool]

korekcija je bila gotova još prije mjesec dana …

Da. Nakon toga slobodan pad.

korekcija je približavanje tržišne cijene stvarnoj cijeni, pa procijenite što je ovo…
sad bi se trebali korigirati prema gore


Da. Nakon toga slobodan pad.

To znači da korekcija i slobodan pad ne znače isto.
Onaj tko je napisao da je korekcija gotova dobro je napisao, jedino što je zaboravio napisati da slijedi slobodan pad.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sad slijedi da centralna europska banka reže kamate. najvjerojatnije

jEBEM MATER SVIM MEDVJEDIMA JER SU I ONI KRIVI ZA OVO STO GLEDAMO.INACE JA SAM 75% U CASH I BOLIM ME ONA STVAR STO PADAMO ALI MI JE ZAO MALIH ULAGACA PO MENI KOREKCIJA GOTOVA U PONEDELJAK ILI UTORAK A DOTAD KO ZIV KO MRTAV.

SAM PROTIV SVIH

Crobex i danas (kao i jučer) predvodi EU u minusu. Nevjerojatno.

Ignore: KressoM, delux

Ali mislim da smo ako ne na dnu, a ono vrrlo blizu. U suprotnom nećemo se oporaviti godinama!
NISAM PRODAO NIŠTA, a ni kupio!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ljudi, imam neki feeling da ce danas do kraja dana ili u ponedjeljak krenut koordinirana akcija fondova.
cini mi se da su zakljucili kako je trziste dovoljno nisko.

hate red


ljudi, imam neki feeling da ce danas do kraja dana ili u ponedjeljak krenut koordinirana akcija fondova.
cini mi se da su zakljucili kako je trziste dovoljno nisko.

Nadam se, samo s kojim novcem? Glave već padaju

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close