Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo je pratiti slaganje naloga na prodaji na ZTM-u. Očito da su jučeranje vijesti djelovale na dio ulagača jer stavljaju naloge na prodaju kao da je sutra smak svijeta, a uopće ne prate da se USA jučer oporavila, da je EU sva u zelenom, da BDI raste i da će i crobex vjerojatno danas završiti u zelenome.
Imam dojam da će ti “novinski paničari” svojim nalozima odvesti crobex u prvih pola sata trgovanja u minus, a da će nakon toga preokrenuti u zeleno. [cool]

Ignore: KressoM, delux

danas odbijanac od 11.06 h
evo ak fulam placam pice

Postanite Eu-robovi


Zanimljivo je pratiti slaganje naloga na prodaji na ZTM-u. Očito da su jučeranje vijesti djelovale na dio ulagača jer stavljaju naloge na prodaju kao da je sutra smak svijeta, a uopće ne prate da se USA jučer oporavila, da je EU sva u zelenom, da BDI raste i da će i crobex vjerojatno danas završiti u zelenome.
Imam dojam da će ti “novinski paničari” svojim nalozima odvesti crobex u prvih pola sata trgovanja u minus, a da će nakon toga preokrenuti u zeleno. [cool]

Ko da si mene pitao!!! Ja se spremam u 10.00 u kupovinu s tuđim novcem , u jednu novu dionicu koju još nisam imao i onda ju odmah popodne prodati.[thumbsup]

rovi:

Iako sam rodjen kao optimist, procitao sam nesto sto me je sokiralo: Prosjecni P/E za S&P u rujnu 1929. bio je 32,6. Koliko je ono P/E crobexa? [shocked] Znamo tko nas moze spasiti, nadam se da jos mogu. Jer ako se nastave lose vijesti, pa na naslovnicama ”Propao investicijski fond u Hrvatskoj!”, tek krece pravi stampedo povlacenja iz fondova, a onda ce biti kasno. Ali mladi smo ( vecina, ne?), prezivjet cemo.

Opet.
Ljudi dajte prestanite uspoređivati P/E jedne Amerike i Hrvatske.
Ne bi bilo zgorega pročitati par knjiga, koliki je potencijal rasta profita u hrvatskim tvrtkama, a koliki je potencijal, pada profita u Americi? Koliko raste američko gospodarsko koliko naše?Kada bi se uspoređivali sa amerikom loše bi nam se pisalo.

Jasna stvar… nikad ne vrijede ista pravila za emerging market i razvijeno tržište.

You either do it right or you get eliminated!

PREOKRET MOGU NAPRAVITI MIROVINCI, A DA NE POTROŠE NI KUNU.
TREBA IM CASH ZA SWAP TRANSAKCIJU, ALI NA KRAJU TRANSAKCIJE CASH IM SE VRATI.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

OBRANA PODRAVKE!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

šta se dereš, čujemo, nismo gluhi
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Mislim da idući tjedan idemo punim plućima gore.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


šta se dereš, čujemo, nismo gluhi [yawn]

u pravu si, djelomično[cool]
neki su ipak gluhi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

bid osjetno jača……………………bilo je i vrijeme[thumbsup]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Hej društvo jeste li čulu Zdenka u stečaj.[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]


Hej društvo jeste li čulu Zdenka u stečaj.[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

samo Zdenka? kolko vidim 99% firmi je vjerojatno proglasilo stečaj[cry]

New Report

Close