Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imajte na umu da bi već sljedeći tjedan (a možda i danas) jedan fond mogao ostati bez ijedne kune

Hell is Empty and all the Devils are Here



@wiking
evo zadnja procjena rasta HR je 4,5% a inflacija oko 6% sto i nije lose.Stim da je drivo najavio neke mjere sto bi moglo utjecati na inflaciju Kolega nije valjda da njenu i njegovim koji govore idemo dalje, a mi idemo dolje, još uvijek vjeruješ![lol]

..Možda vjeruje i u vilenjake…[proud]


Imajte na umu da bi već sljedeći tjedan (a možda i danas) jedan fond mogao ostati bez ijedne kune

što želiš reći kolega ? da će propasti???

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

budd:

Imajte na umu da bi već sljedeći tjedan (a možda i danas) jedan fond mogao ostati bez ijedne kune

što želiš reći kolega ? da će propasti???


prvo propadamo mi, pa veći pojedinci, pa sitne banke pa fondovi!

dan je pametniji od noći

” prvo propadamo mi, pa veći pojedinci, pa sitne banke pa fondovi!
[/quote]
Po kojoj to logici događanja?Šta će nestat INA,HT,PBZ sa lica zemlje?[sealed]


2 sata po ponoći
Korisnik ČARUGA prijavljen.
Ukupno korisnika: 29
Ukupno gostiju: 48971

Ma krivo je to.. vidi ovo sad.. u 2 sata je bilo 48 k ljudi a sad ima 4 k!?!?
Yeah.

Korisnik tork prijavljen.
Ukupno korisnika: 74
Ukupno gostiju: 4753

Mea parvitas.

dajte ne laprdajte i sirite bespotrebnu paniku. Jos ce se netko od novinara napraviti od toga slona. Znamo o cemu govorimo, pa taj fond je sam prodavao da bi namirio udjelnicare i rijesio to na kulturan nacin.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


prvo propadamo mi, pa veći pojedinci, pa sitne banke pa fondovi!

kolega nije se dobro ni šaliti na ovaj način u ovakvim vremenima. Bez obzira što si ironično raspoložen , neki bi te možda mogli i ozbiljno shvatiti … treba nam svima malo optimizma [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Imate u današnjem Metrou članak o Crobexu,novinar takoreći prepričava forumske priče.Pamet u glavu i malko birajmo izraze i konstatacije.[cool]

toka:

prvo propadamo mi, pa veći pojedinci, pa sitne banke pa fondovi!

kolega nije se dobro ni šaliti na ovaj način u ovakvim vremenima. Bez obzira što si ironično raspoložen , neki bi te možda mogli i ozbiljno shvatiti … treba nam svima malo optimizma [rolleyes]


više neću ,ali unesimo malo razonode, opuštenosti, duhovitosti, unesimo skrivene lijepe osobine koje se u ovakovim situacijama nalaze skrivene duboko u nama i biti će bolje![smiley]

dan je pametniji od noći

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5018f25d-0051-4d22-99fb-9977543a256c&open=sec

hehehe
Gospoda iz USA se prestala bojati recesije, što je jako lijepo.
Hrvatska je zemlja sa takvom svijetlom budućnosti da je to divno.
Kada se pogleda na ostale zemlje u regiji, majko mila pa mi smo onda genijalci, malo šepamo sa inflacijom, ali se toliko veselim izvješćima koja će pokazat kako mi realno stojimo.
A stojima čvrsto na zemlji.

Idemo dalje.
Mala korekcija je bila, malo smo se preplašili ali ipak smo samo ljudi, i ipak je ovo samo burza.
I ja sam u minusu i to solidnom do sada, ali ubiti nisam jer nisam prodao dionice, a cijene će se vrlo brzo vratiti u normalu.

eu startala sva u zelenom
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close