Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ja sam u HT, DDJH, DLKV i ADPL. (s današnjim danom cca 3500 Eura u minus)

ako to ne vrijedi onda stvarno neznam što vrijedi kod nas:

HT – fundameti odlični, cca 2 milijarde zarade, dividenda
DDJH – ualzak u NATO, oklopnajci, potencija za dalje (prodaja montaža)
DLKV – 5 milijardi kuna ugovorenih poslova, Aluminij, suradnja s Glencorom, monopolist u Evropi, rade po cijelom svijetu
ADPL – rusi kupili po 247, očekuje se dobar 4Q, nove pogoni u rusiji i rumunjskoj, ogromni potencijal rasta

Ne mislim prodavati, ak ništ bude dividenda od HT-a. Dapače još sam danas uzeo malo DLKV!

[wink][wink]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Crobex je ove godine pao najviše od svih indeksa, skoro- 20%,a prosječan pad ostalih je 7- 12%…..

Sve je to Ljubo Jurcic kriv s najavom PKD-a. [lol]

Mea parvitas.

..ima vise krivaca..
ali neka, nece ovdje nitko proci neozlijedjen, cak i oni najgori korekcionasi!!
a kako ce to Von Braunu pomoci, vise ne spominje crne utorke otkako je tranu[lol] [lol] [lol]

kutija se otvara, donijela tetea Pandora!![thumbsup]

dobar tek svim koji su ovo prizeljkivali i njihovim americkim prijateljima[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ako ništa drugo zbog ove kolektivne pušione, izbještaj Adrisa za prvi kvartal će bit fantastičan. Opet ak nam zabrane pušenje kupujmo sve drugo osim njega. Nemoš mašit.
Laku noć, treba ipak ujutro i bojkotirat!

Surround all arround when it hits the ground

Kasno je, idem spavat, no samo uz gore citirane riječi kolege želim dodati banalnu činjenicu koju ipak treba imati na umu u ovakvoj korekciji: Na strani kupnje dovoljno je optimista ili sada realista jer svaku cijenu danas ostvarenu netko je potvrdio i kupnjom.
Laku noć.

zaksi:

Crobex je ove godine pao najviše od svih indeksa, skoro- 20%,a prosječan pad ostalih je 7- 12%…..

ima li negdje ta lista svih burzi u svijetu te trenutni index, kao usporedna tablica?

a Colina ti si stari mačak pa znaš gdje to ima ..

no zanimljivo mjesto na kojem je cijeli svijet po meni je:

http://finance.yahoo.com/
nema šta nema ..:-)

Evo decki da se malo zapitate kad kupujete vrijednosnice

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in-the-s-p-500

Ima takvih i jos boljih dionica po cijelome svijetu.

Laku noc ljudi

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


zaksi: ” Crobex je ove godine pao najviše od svih indeksa, skoro- 20%,a prosječan pad ostalih je 7- 12%….. ” Sve je to Ljubo Jurcic kriv s najavom PKD-a. [lol]

Dobro da ne spominješ da su ti krivi i tvoji preci pokojni.

2 sata po ponoći Korisnik ČARUGA prijavljen.
Ukupno korisnika: 29
Ukupno gostiju: 48971

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Imate kolega Čaruga PM

SAM PROTIV SVIH

@wiking
evo zadnja procjena rasta HR je 4,5% a inflacija oko 6% sto i nije lose.Stim da je drivo najavio neke mjere sto bi moglo utjecati na inflaciju

Kolega nije valjda da njenu i njegovim koji govore idemo dalje, a mi idemo dolje, još uvijek vjeruješ![lol]

dan je pametniji od noći


..ima vise krivaca.. ali neka, nece ovdje nitko proci neozlijedjen, cak i oni najgori korekcionasi!! a kako ce to Von Braunu pomoci, vise ne spominje crne utorke otkako je tranu[lol] [lol] [lol] kutija se otvara, donijela tetea Pandora!![thumbsup] dobar tek svim koji su ovo prizeljkivali i njihovim americkim prijateljima[lol] [lol] [lol]

Slažem se. Kakvih budala ima još smo i OK. Zaista neznam kome je u interesu nepotrebno širenje panike?
Zli su oni koji to čine iz osobnih interesa, a sad im se to vraća.

Gospodo drukeri i potpirivatelji, ne zaboravite da ovaj forum čita ponekad puuuuno posjetitelja. Opekli ste se svi, neka vam bude pouka.

I'LL BE BACK

New Report

Close