Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad bi opet moglo prevali u zeleno JO-JONES INDUSTRIAL AVERAGE[lol]

usa i dalje zeleno

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


usa i dalje zeleno


koga to briga vise[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Nakon 100 bodova u plusu, Amerika se ponovo crveni[tongue]

RealBear je dosao na forum i nadrukao prema dolje!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Domino efekt margin callova je problem [shocked]


Domino efekt margin callova je problem [shocked]

Da ali gdje je tu kraj?

Keypoint gdje su mene namagarčili je bio ulazak mirovinaca u JDD, mislio sam da to podiže donji suport
dionica na pihvatljivu razinu, obzirom da su lupali po onim cijenam e tu su me oženili [bye]

Vijesti iz budućnosti; Zabrinutost na ZSE, Crobex pao sa 7000 na 6000 bodova[lol]


basejumper: ” Nakon 100 bodova u plusu, Amerika se ponovo crveni[tongue] ” RealBear je dosao na forum i nadrukao prema dolje!!! [lol] [lol] [lol] [lol]

Doslovno je bez razloga nadrukao dole. Ovo je korekcija bez razloga, čisti strah.
Kao u Aziji 1999. kad se burza srozala 40% zbog paradoksa 2000. godine.
Vratiti ćemo se i mi nazad vrlo brzo sve mi se čini.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ljudi koji nisu bili u dionicama su se žalili da je prošla baba s kolačima, a sada kada se baba vratila sa punim pladnjem, nitko nije gladan?![lol]

Neće biti recesije u Americi
Fed’s Fisher says U.S. likely to avoid recession
MEXICO CITY (Reuters) – While the U.S. economy is at some risk of a slowdown, it will probably avoid a recession, and any downturn is unlikely to be severe, Dallas Fed President Richard Fisher said on Thursday.

“I believe that we can avoid a recession,” he told reporters after a speech to the Instituto Tecnologico Autonomo de Mexico.

“I don’t believe that a mainstream analysis presently, a responsible analysis, can lead to a conclusion that we’re going to have a deep negative economic reversal of lasting proportions,” he added.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


zmrklic: ” Domino efekt margin callova je problem [shocked] ” Da ali gdje je tu kraj?

Kraj je kad mirovinci i fondovi zajednički naprave jaku obranu, naravno.

New Report

Close