Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

potrošač pametno zbori….konačno dođite pameti i prestanite prodavati te j….e dionice…lova vam ne treba….samo dokupljujte. to ne znači kupi po 2000, prodaj po 1500 i opet kupi po 1100 nego kupi po 2000, ako padne na 1100 dokupi ako treba i na kredit…sve će bit ok…ne bojte se. to je sve samo jedna lijepa igra….[thumbsup]

...povijest se ponavlja...


ma koji fond manageri, pa šta ste se obrušili na fond managere, …. kaj su vam oni krivi za ovo??? … pa oni rade ono što im kažu, talijani, austrijanci i gospoda ulagači u investicijske fondove ….

Slažem se… previše se žalite na fond managere. I da niti jedan od njih neće dobiti otkaz ako cijelo tržište pada [wink] što je i normalno.

You either do it right or you get eliminated!

Mislim da će ovaj Prospectus G equity prvi u valhalu.

Cookie Monster


ma moze i hoce to jos debelo nize, ja se vise ne zavaravam [yawn]

Samo da ti kažem moju misao kad je Ht bio na 320-321, ili koliko točno već u prošloj korekciji.
Kad bi sad mogao naći post moga bi i citirat, ovako ću morat prenijeti po sjećanju.
Ma ide to još dolje nema razloga da stane kad se može srušit i dokupiti još jeftinije, za par sati smo bili na nekih 34xxx ili je to bilo sutradan više ne pamtim, ali činjenica je da se trend okrenuo i da sam shvatio da je lako misliti u skladu s događanjima, što znači ako pada ja mislim padati će još, ako raste rasti će još.
Ali već sam prije istaknuo poštujem to razmišljanje, ali kod većine je to samo odraz trenda burze, a ne njihov čvrsti stav, jer bi inače prodali sve ili većinu dionica i čekali ukrcaj na nižim razinama, jer ipak uvjereni su da će padati.

Ma nikoga nije briga, fond menageri uživaju… Stvarno bi volio da se i njima odbije u glavu neki postupci?!
možda bi bilo dobro da propadne neki fond?

I to drito u glavu. Biti će tu svašta: ko se mača laća od mača i pogiba!
Pogledaj npr. prospectus gl. equity : imovina fonda po hrtportfoliu 690.000, a prije par tjedana 5.000.000 i -29,32% u 2008. kaj će oni sad??


Ključ u bravu možda…?

Dugoročno, svi smo mrtvi

Ne bih htio biti u koži onih koji imaju margine.
A stvarno se mislilo poslije NG da će ići gore.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ova ZSE je tragikomedija od burze skupa s “ulagačima”. Vani su padovi oko -1,5%, a mi ? Crobex je završio na čak -3,13% !!! Mene stvarno više ništa ne čudi, pa i da sutra rokne još 5%!
Sada prodavati u bescjenje s 50% minusa i ovako rušiti crobex je znak krajnjeg ulagačkog ludila i mnogi bi se nakon ovih rasprodaja pod hitno trebali ostaviti burze. I to za sva vremena.

Ignore: KressoM, delux


Ne bih htio biti u koži onih koji imaju margine.
A stvarno se mislilo poslije NG da će ići gore.

neki su fino govorili: nikako ne na kredit, jer ako sve padne, ti ćeš uvijek imati plaću i kruh, a sa kreditima teško…na žalost, i mi ostali zbog tih luzera ispaštamo zbog margin callova.

...povijest se ponavlja...


A stvarno se mislilo poslije NG da će ići gore.

Ja sam iskreno bio tog uvjerenja. Ali počinjem misliti da kad god se stvori neko opće mišljenje na ovom forumu da ga netko iskoristi na štetu forumaša. Ah te teorije zavjere[cool]


Sada prodavati u bescjenje s 50% minusa i ovako rušiti crobex je znak krajnjeg ulagačkog ludila

Polako zaključujem da je i ludilo držati dionicu sa 50% minusa kad znaš da će ti ta dionica već za dan dva donijeti 60% minusa [lol]


Von Braun: ” Ne bih htio biti u koži onih koji imaju margine. A stvarno se mislilo poslije NG da će ići gore. ” neki su fino govorili: nikako ne na kredit, jer ako sve padne, ti ćeš uvijek imati plaću i kruh, a sa kreditima teško…na žalost, i mi ostali zbog tih luzera ispaštamo zbog margin callova.

Margin Callovi se pale na -10%, a ako je gužva, prodaju na -20%, to je prekrasno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Polako zaključujem da je i ludilo držati dionicu sa 50% minusa kad znaš da će ti ta dionica već za dan dva donijeti 60% minusa [lol]


Ako si spremna na još 10 % gubitka imam rješenje. Prodaj sad pa kupi kad poraste 10 % barem onda više nećeš biti siguran da će pasti[thumbsup]

New Report

Close