Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne pisem cesto ali sada nisam izdrzao [wink]
Kolege, buy signal vam je bio prije 10 dana kada je JDPL bio na 600 kn (sada na 670), kada je IGH bio na 12.900 (sada na 13.800), LEDO je bio na 17.300 (sada je na 19.000) i da ne nabrajam dalje…
Pametni su se tada ukrcali a sell signal je tjedan dana prije GFI. Do sada se uvijek pokazalo da se zna kako ce izgledati GFI, cijena ce biti na maximumu par dana prije i kada izadje GFI, onda se veliki iskrcavaju i ruse cijenu a mali (citaj “naivni”) kupuju.

__________________________________
“In America you can go on the air and kid the politicians, and the politicians can go on the air and kid the people.”

evo ja mislim da je zemlja ravna ploca…. i da Koncar ide dole na 500.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

danas i bez analize je vidljivo da slabije podrške na kupnji nema zdnje dvije godine, prometa takoreći i nema, čast izuzecima.
Bez obzira što je to tek krenilo, loše, hoće li se okreniti na bolje dabogda![thumbsup]

dan je pametniji od noći


evo ja mislim da je zemlja ravna ploca…. i da Koncar ide dole na 500.

Eh da, svi bi to željeli. Snovi snovi…ah….[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sta vam se ne cini da je ovaj slom na ZSE insceniran izvan granica lijepe nase od strane stranih mocnika i fondova u svrhu usporavanja hrvatskog gospodarstva da bi ga gospodarstva zemalja iz regije uspjela stici i da svi zajedno udju u EU?
Uh, zraka!
Naravno ja u to ne vjerujem ali volim SF.

[lol] [lol] [lol] Kaj sve mašta radi… [lol] [lol] [lol]

You either do it right or you get eliminated!

darko09, nemoj ovo shvatiti kao napad na tebe … nije mi bila namjera … mislim da svako treba stajati iza svojih tvrdnji …

I love the Smell of Profits in the Morning


darko09, nemoj ovo shvatiti kao napad na tebe … nije mi bila namjera … mislim da svako treba stajati iza svojih tvrdnji …

OK. Nemam vremena ni želje polemizirati. Isti graf možemo pročitati na različite načine.

vlalonca:

http://www.tportal.hr/fset.html I sada će uletiti u crobex!!![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

PRIVREMENI SPAS OD NOŽA

Razjareni bik pobjegao iz klaonice
Razjareni bik koji je pobjegao iz klaonice u sjevernoj četvrti bangladeškoga glavnog grada Dhake, ozlijedio je svom bijesu i utrci najmanje trinaest kupaca na mjesnoj tržnici

Nemrem kopirat link da vidite text

Prvo mi se učinilo kao da piše razjareni biko pobjegao iz kladionice [lol] [lol] [lol] Vidiš da bikovi divljaju… još samo da podivljaju i kod nas [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

danas ukupan promet 20 milja?


fazan: ” darko09, nemoj ovo shvatiti kao napad na tebe … nije mi bila namjera … mislim da svako treba stajati iza svojih tvrdnji … ” OK. Nemam vremena ni želje polemizirati. Isti graf možemo pročitati na različite načine.

ajde postaj graf … nije stvar u čitanju i tumačenju …

I love the Smell of Profits in the Morning

do kraja dana sam mislio


danas ukupan promet 20 milja?

danas i narednih dana ako se trend nastavi moramo padat, …

Cookie Monster

New Report

Close