Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam otkud vam takav optimizam . Pogledajte TA i današnji razvoj na europskim burzama.[embarass]

opet stanje kao i jučer, mali nalozi na kupnji nigdje gužve!
nadam se da će bar završiti u plusu kao i jučer, pa maker se natezali cijeli dan samo neka ide u zeleno.[smiley]

dan je pametniji od noći


Ne znam otkud vam takav optimizam . Pogledajte TA i današnji razvoj na europskim burzama.[embarass]

Mi smo glupi pa nam ti objasni. Nakon rasta od nekoliko posto, pad od 1 posto nije značajan.
A sad lijepo nazad u brlog.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Darko daj ti meni nabaci Dubai, Alma Atu i Fiji. Tek tada mozemo iznijeti pretpostavku…[rolleyes]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ne znam otkud vam takav optimizam . Pogledajte TA i današnji razvoj na europskim burzama.[embarass]

¸Kaj kad europa ide 6% u plus a mi u minus.
Ajde pusti Europu neka ide u minus.[yawn][yawn][yawn][yawn]

Kod njih se barem trguje stalno.


Ne znam otkud vam takav optimizam . Pogledajte TA i današnji razvoj na europskim burzama.[embarass]

Puno pesimizma rađa optimizam.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Jeste li vi malo nervozni ?[wink]


Pogledajte TA i

Ajde nabaci neku analizu, da vidimo što kaže TA.

I love the Smell of Profits in the Morning

darko09:

Pogledajte TA i ”

Ajde nabaci neku analizu, da vidimo što kaže TA.

Znaš ti dobro šta kaže.

On zna, ali ti ne znaš.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne znam, volio bih čuti tvoje argumente. Iznio si činjenicu, a ja sam te zamolio da mi obrazložiš. Nije provokacija i nije navlačenje. Ozbiljno me zanima tvoja TA.

I love the Smell of Profits in the Morning


Ne znam, volio bih čuti tvoje argumente. Iznio si činjenicu, a ja sam te zamolio da mi obrazložiš. Nije provokacija i nije navlačenje. Ozbiljno me zanima tvoja TA.

Već sam naveo svoje mišljenje.

New Report

Close