Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

budd:

Da, ovo s Ivekom je simptomatično. CROBEX na 5500 sljedeći tjedan, sa 99% sigurnosti se to može predvidjeti. Čak ponekad ne vjerujem da je Ivek običan čovjek, predobro pogađa trendove.

Ha gle, moguce je da cemo malo poletiti oko FI. Medjutim sto poslije???[undecid]
[/quote

Kad poletimo – prodaja. Poslije – čekanje dna[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


budd: ” Da, ovo s Ivekom je simptomatično. CROBEX na 5500 sljedeći tjedan, sa 99% sigurnosti se to može predvidjeti. Čak ponekad ne vjerujem da je Ivek običan čovjek, predobro pogađa trendove. ” Ha gle, moguce je da cemo malo poletiti oko FI. Medjutim sto poslije???[undecid]

Poslije dole do f2.
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Pa onda opet gore pa onda opet dole.
Mislim da će mo ove godine jahat na valovima.

ma kakav vas let spopao oko GFI……………….to će biti samo prilika za iskrcaj……………..i to kratkotrajna
još ako dođe do SPO-a Hpb-ea……….biti će dva mjeseca RIB[shocked][shocked]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


Kad poletimo – prodaja. Poslije – čekanje dna[lol]

Mislim da ih puno previse to ceka. Evo ti hipoteticko vidjenje stvari koje mi se nimalo ne svidja. Dodju FI koji su dobri. Povecaju se prometi i likvidnost ali bas nesto ne odemo gore jer ce teoretski ovi sto se sada iskrcavaju cekati taj period da se iskrcaju na povecanoj likvidnosti koje sada sve vise fali. U tom slucaju pravi pad slijedi tek nakon toga. Meni je nekako to sve izgledniji scenarij ako se stvari ne rijese do tada a vremena je sve manje. U tom slucaju ispucali smo dobre FI da bi pomogli u izlasku strancima. Tko ce dici trziste nakon toga.

U Srbiji je trenutno optimizam ali lagano iza flanjke zaguzvava oko Kosova. Niti Tadic niti Nikolic nece to potpisati samo tako. Biti ce tenzija i nervoze to je sigurno i po meni ce se sigurno odraziti na burzu kod njih a zahvatiti ce i nas.

Kada pogledate ovu godinu veliki se nemilice iskrcavaju pazeci da ne ruse trziste bas previse jer zele svoj profit ponijeti kuci. IMHO to ce se nastaviti i eskalirati oko FI a kada se to ispuca onda cemo vidjeti kuda cemo. Ja kao medvjed vidim da smo prvu polovinu godine sigurno u banani.

Da li je to strasno? Ne, splet okolnosti je takav. Ili ce se rezati sa gubicima ili ce se preci na dugorocne investicije. Market ce opet doci na svoje to je sigurno. Pitanje je samo vremenskog intervala.

Von Brown, vrabac mi je sjeo na prozor i cvrkuce! Mislis da je to sign for UP??? [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Da li je to strasno? Ne, splet okolnosti je takav. Ili ce se rezati sa gubicima ili ce se preci na dugorocne investicije. Market ce opet doci na svoje to je sigurno. Pitanje je samo vremenskog intervala.

Krajnje relano. Ja bih još samo dodao da se to upravo događa u Srbiji. Na krilima dobrih vijesti iskrcavaju se fondovi, znajući da slijedi njesra vezana za Kosovo. I nek’ pukne ustanička puška, eto problema.

U nekoj bližoj perspektivi, vidim Migros kao triger za bull run. Bez obzira na sve okolnosti, mislim da se mora dogoditi jedan bull run.

I love the Smell of Profits in the Morning

Dramatičnih padova crobexa teško da će biti u skoro vrijeme. Bit će ovakvo toplo-hladno stanje i jahanje na valovima. No, kako go okrenemo, bit će sigurno i 2-3 jaka naleta rasta dionica kad će se moći dići lijepa lova. Treba samo paziti da se ne proda odmah kad krene, ali i da se na zakasni s prodajom kad krene opet pad tržišta.
Trenutno sigurno nije prilika za prodaju dionica, već naprotiv za kupnju i čekanje rasta.

Ignore: KressoM, delux


Dramatičnih padova crobexa teško da će biti u skoro vrijeme. Bit će ovakvo toplo-hladno stanje i jahanje na valovima. No, kako go okrenemo, bit će sigurno i 2-3 jaka naleta rasta dionica kad će se moći dići lijepa lova. Treba samo paziti da se ne proda odmah kad krene, ali i da se na zakasni s prodajom kad krene opet pad tržišta. Trenutno sigurno nije prilika za prodaju dionica, već naprotiv za kupnju i čekanje rasta.

Istina ja očekujem bull run već ovaj tjedan ili u ponedjeljak.
Sve ovisi kad će fondovi se malo sa belex-a premjestiti na crobex.
Eto pričao sa nekim frendom i on kaže, da je njegova ekipa i on prošli tjedan riješili sve dionice u Hrvatskoj i preselili se u srijedu u Srbiju.
čekaju 20% rasta i vračaju se tu.
Pametni i spretni su dobro iskoristili ovu stagnaciju kod nas i Tadićevu pobjedu, dok smo mi kao lovci na čeki čekali i čekat ćemo i dalje.[lol] [lol] [lol] [lol]
Samo da ne osjedim od čekanja.
[wink][wink]


Von Brown, vrabac mi je sjeo na prozor i cvrkuce! Mislis da je to sign for UP??? [lol] [lol] [lol]

Definitivno.[smiley][smiley]
Gledaj, medvjed je izašao iz brloga i vidio svoju sjenu. Nakon toga se vratio nazad u brlog.
Još će on spavati kojih 4-6 tjedana.
To znači da nema još neko vrijeme trčkaranja medeka ovdje po burzi.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

]Gledaj, medvjed je izašao iz brloga i vidio svoju sjenu. Nakon toga se vratio nazad u brlog. Još će on spavati kojih 4-6 tjedana. To znači da nema još neko vrijeme trčkaranja medeka ovdje po burzi.[thumbsup]
[/quote]

Von Braun, po običaju si sve pobrkao i pomiješao pa širiš netočne informacije……nije medved izašao iz brloga i vidio svoju sjenu pa se vratio nazad već je to svizac Phill, a onda je svizac zamotao čokoladu….
[wink][yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Von Braun, po običaju si sve pobrkao i pomiješao pa širiš netočne informacije……nije medved izašao iz brloga i vidio svoju sjenu pa se vratio nazad već je to svizac Phill, a onda je svizac zamotao čokoladu…. [wink][yawn]

Ma medo ima isti običaj, kao i sve životinje koje spavaju zimski san.
Svizac Phill je komercijaliziran, zato je i tako poznat.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Čini mi se da ste svi fulali…slijedi nam faza dugotrajnog konstantnog i iritantnog laganog rasta, sa podfazama istresanja manjih fondova.
Fondovi pod bankama mijenjaju politiku ove godine. [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Čini mi se da ste svi fulali…slijedi nam faza dugotrajnog konstantnog i iritantnog laganog rasta, sa podfazama istresanja manjih fondova.
Fondovi pod bankama mijenjaju politiku ove godine. [smiley]

rekla je teta iz PBZ-a da skoro vidimo svjetlo na kraju tunela

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close