Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ova burza je da si kupiš dionice smita i vesona! [smiley]

belex jučer + 4,27%.
danas (do sada) + 2,12%.

zar srbi ne znaju da imaju izbore??[rolleyes]
ubila ih neizvjesnost.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ameri zavolili blitvu.

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dobro jel mi živimo u Hrvatskoj ? Srbiji ili smo još uvijek svi u Jugoslaviji ? Baš nas briga za njihove izbore.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Fondovi ako tamo Nikolić dobije, izvlače novce i dolaze kod nas. Ulažu u našu burzu koja ide UP i tako nadoknađuju gubitak.

kako će izvuć novce ako neće bit kupnje, ko će kupovat dionice ako Nikolić dobije? Izvuć se mogu jedino ako Tadić dobije. Ne pišite takva gluposti.


belex jučer + 4,27%. danas (do sada) + 2,12%. zar srbi ne znaju da imaju izbore??[rolleyes] ubila ih neizvjesnost.

mislim da je nešto drugo… burza pokazuje još jednom kako je nepredvidljiva…prošle godine kad su radikali na njihovim izborima zamalo uspjeli formirat vlast došlo je do panike šta su neki iskoristili za jeftini dokup….sad su ljudi očekivali da će se desit opet isto ( jer je situacija identična kao i prošle godine ako ne i puno gora) ali na burzi se desilo obratno od onoga šta je masa mislila da će se desiti…


vlad1111: ” belex jučer + 4,27%. danas (do sada) + 2,12%. zar srbi ne znaju da imaju izbore??[rolleyes] ubila ih neizvjesnost. ” mislim da je nešto drugo… burza pokazuje još jednom kako je nepredvidljiva…prošle godine kad su radikali na njihovim izborima zamalo uspjeli formirat vlast došlo je do panike šta su neki iskoristili za jeftini dokup….sad su ljudi očekivali da će se desit opet isto ( jer je situacija identična kao i prošle godine ako ne i puno gora) ali na burzi se desilo obratno od onoga šta je masa mislila da će se desiti…

a mi oba puta isto.
ovaj put za inat srbima.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ma stalno neki glupi izgovori za stalni pad bez oporavka. Kaj mene briga ko će pobjediti u Srbiji ? Mi smo Hrvatska druga država ? Ako i ratuju sa Kosovom ne ratuju sa nama to je njihov problem. I na kraju Rusi su rekli nema rata i kraj priče . Koji bude razlog poslije Srbije , Eskimi i zatopljavanje ?[rolleyes][bye][bye][lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

psihologija, šefe, psihologija.
a i ciklusi burze su psihologija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Von Braun: ” Fondovi ako tamo Nikolić dobije, izvlače novce i dolaze kod nas. Ulažu u našu burzu koja ide UP i tako nadoknađuju gubitak. ” kako će izvuć novce ako neće bit kupnje, ko će kupovat dionice ako Nikolić dobije? Izvuć se mogu jedino ako Tadić dobije. Ne pišite takva gluposti.

Pa udarat će po bidu. Kao i kod nas. To nisu gluposti nego špekulacije.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ford:

vlad1111: ” belex jučer + 4,27%. danas (do sada) + 2,12%. zar srbi ne znaju da imaju izbore??[rolleyes] ubila ih neizvjesnost. ” mislim da je nešto drugo… burza pokazuje još jednom kako je nepredvidljiva…prošle godine kad su radikali na njihovim izborima zamalo uspjeli formirat vlast došlo je do panike šta su neki iskoristili za jeftini dokup….sad su ljudi očekivali da će se desit opet isto ( jer je situacija identična kao i prošle godine ako ne i puno gora) ali na burzi se desilo obratno od onoga šta je masa mislila da će se desiti…

a mi oba puta isto.
ovaj put za inat srbima.
[smiley]

Cijena je već prije drastično pala u slučaju pobjede Nikolića. Kod nas je već pala kao da je pobijedilo 5 Nikolića a ne 1.[undecid]

dakle,
ponavljam samo jedno, važno za neodlučne.
mislim da, ako već niste prije 10-ak dana, sada ne biste trebali ništa prodavati.
osim ako se ne bavite trejdanjem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


dakle, ponavljam samo jedno, važno za neodlučne. mislim da, ako već niste prije 10-ak dana, sada ne biste trebali ništa prodavati. osim ako se ne bavite trejdanjem.

Kaže on burzi punoj kladioničara….[lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close