Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vlad

zasad je OK..[sealed]

@von

da, nestale aj i ironija i zena te prestala nervirat kad si usao?
divim ti se[rolleyes]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Da Ledo nisam dirao, ostalo sam uglavnom prodao – kupio – prodao – kupio [proud]


Da Ledo nisam dirao, ostalo sam uglavnom prodao – kupio – prodao – kupio [proud]

[rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mislim da je pobjeda Tadića važna, jel zan netko koliko su još naši fondovi izloženi u srbiji ?


Mislim da je pobjeda Tadića važna, jel zan netko koliko su još naši fondovi izloženi u srbiji ?

bolje da ne znamo
[sealed]
imaju oni precih briga od Nikolica, eno se dijele akcije tamo za dzabe, a kako ce to pomoci svim investitorima izlozenim u Srbiji?[huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Je za 0 dinara, to je pravi IPO [thumbsup]


Mislim da je pobjeda Tadića važna, jel zan netko koliko su još naši fondovi izloženi u srbiji ?

ja ne znam, ali mislim da je današnje stanje na burzi odraz neizvjesnosti oko izbora u srbiji.
ali…
rusija kaže da nema govora o ratu, bez obzira tko pobijedi (tadić,nikolić).
a rusi su njima i mama i tata.
kad se bura oko izbora stiša, i naša burza će odraditi svoje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ja cuo od tamo, da ako dobije Nikolić, Belex drugi tjedan jazovka. I sankcije će im naljepit navodno!
Navijajmo za Tadića!


zmrklic: ” Mislim da je pobjeda Tadića važna, jel zan netko koliko su još naši fondovi izloženi u srbiji ? ” bolje da ne znamo [sealed] imaju oni precih briga od Nikolica, eno se dijele akcije tamo za dzabe, a kako ce to pomoci svim investitorima izlozenim u Srbiji?[huh]

zamisli navalu euforičnog oduševljenja braće akcionara kada su vidjeli ekipu kako u redovima ispred šaltera čekaju da “dobiju” upravo njihove akcije..mora da su im od muke suze na oči krenule…ddjh je mila majka za to


Ja cuo od tamo, da ako dobije Nikolić, Belex drugi tjedan jazovka. I sankcije će im naljepit navodno! Navijajmo za Tadića!

Čemu panika. Fondovi ako tamo Nikolić dobije, izvlače novce i dolaze kod nas.
Ulažu u našu burzu koja ide UP i tako nadoknađuju gubitak.
A mi kao predvodnici regije, ćemo biti primjer u napretku i rastu burze.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma stalno neki glupi izgovori za stalni pad bez oporavka. Kaj mene briga ko će pobjediti u Srbiji ? Mi smo Hrvatska druga država ? Ako i ratuju sa Kosovom ne ratuju sa nama to je njihov problem. I na kraju Rusi su rekli nema rata i kraj priče . Koji bude razlog poslije Srbije , Eskimi i zatopljavanje ?[rolleyes][bye][bye][lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

zmrklic:

Mislim da je pobjeda Tadića važna, jel zan netko koliko su još naši fondovi izloženi u srbiji ?

ja ne znam, ali mislim da je današnje stanje na burzi odraz neizvjesnosti oko izbora u srbiji.
ali…
rusija kaže da nema govora o ratu, bez obzira tko pobijedi (tadić,nikolić).
a rusi su njima i mama i tata.
kad se bura oko izbora stiša, i naša burza će odraditi svoje.

Zašto onda Srbi rastu? Jučer 5% , danas 2%. Zbog takvih kak si ti, Sanader, Mesić , Rohatinski i slični, burza pada. Ipak na forumu je često preko 30000 ljudi i zbog teme korekcija burza i pada. U to sam uvjeren, smijali se vi koliko hoćete. Početnici se boje i prodaju a fondovi trguju međusobno da stvore sliku pada i kupuju usput od njih.

New Report

Close