Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Vlad, postijo potencijalni triggeri, kao Migros za LEDO , ili Aluminij za DLKV.
Da li je hold ili sell po tebi? ”

Po njemu je, udari po bidu duboko i poklopi me.

Vidi se da fondovi koji se ne iskrcavaju lagano udaraju sramežljivo po asku. (dlkv,ingr)
Zadnjih par tjedana toga se nije vidjelo.
Očito je šta slijedi idući tjedan.

[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Yup, na INGR i DLKV je bila po jedna transakcija koja sugerira pozitivu [thumbsup]

Uvodim novi izraz za današnje trgovanje…..BEAR TRAP…..[thumbsup]

Ko tu koga….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Zdenka up [thumbsup]

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=a6RXEUjetyGE&refer=home


vlad1111: ” febo: ” Von Braun: ” vlad1111: ” quote=Von Braun] Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara. ” kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta. naravno, to nije ujedno i buy signal za baš svaku dionicu. [smiley] ” Kod većine dionica je BUY signal već prisutan. IGH,JDPL,INGR..itd…..sad se samo čekaju fondovi. ” eto ti fondova koliko hoćeš na prodaji” [smiley]
Ti misliš stvarno da će oni prodavati do vječnosti? Evo prodaju već 3 tjedan. Ne kažem da je sada BUY, lupaj po asku ko manijak, nego kažem da se vidi svjetlo na kraju tunela. Većina ljudi sjedi na kupnji i čeka, zato nema tolikog udaranja po asku i dizanja tržišta.
[/quote]

pa dobro burazeru,
prije par dana si imao u potpisu crni utorak, najveca kriza poslije 29′ ili tako nesto..
sad odejdnom idemo UP strelovito, sta ce ceka..

pa zar ti nije bar malo neugodno?[shocked]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


.. pa zar ti nije bar malo neugodno?[shocked]

NE…jer znam šta pričam ko i zadnji put.
A ono je bila ironija u potpisu. Kuiš. MIG[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Po njemu je, udari po bidu duboko i poklopi me.

ne.
ako već niste prodali, mislim da ne biste trebali sada.
ciklus burze (pa i mnogi ovdje su ga spominjali!) mora ići svojim tijekom.
evo, danas promet (do sada) samo 55 mkn -nema panike na strani prodaje.
paniku bi _eventualno_ mogli dogovorno kreirati fondovi, no mislim da im to trenutačno ne odgovara.
dakle, slijedi period čekanja raspleta usa, eu, kosovo…
onda svakako konsolidacija.
a onda up.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


MiG29: ” .. pa zar ti nije bar malo neugodno?[shocked] ” NE…jer znam šta pričam ko i zadnji put. A ono je bila ironija u potpisu. Kuiš. MIG[wink]

a ono bacanje najlosijih vijesti i crvenih indexa je isto bila ironija?

koja je nestala kad si ponovo usao?
[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

mig,
si u vezi s MIGrosom?[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Von Braun: ” MiG29: ” .. pa zar ti nije bar malo neugodno?[shocked] ” NE…jer znam šta pričam ko i zadnji put. A ono je bila ironija u potpisu. Kuiš. MIG[wink] ” a ono bacanje najlosijih vijesti i crvenih indexa je isto bila ironija? koja je nestala kad si ponovo usao? [lol] [lol] [lol]

A to, to me žena malo nervirala taj dan pa sam bio sa živcima na vi.[rolleyes]
I djeca hoće novu igračku, a nemam casha, punica zove isto…ma joj….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Vlad, postijo potencijalni triggeri, kao Migros za LEDO , ili Aluminij za DLKV. Da li je hold ili sell po tebi?

i ja vrebam iste dionice.
ali još uvijek čekam.[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close