Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada se neko vrijeme mora odustati od day tradinga, jer s time ćemo utjecati na CROBEX, ostati u svim dionicama , sada se isplati biti u bilo kojoj dionci na HRV tržištu samo ne PRODAVATI,
NEMA PRODAJE DO PRAVE VRIJEDNOSTI……………….[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


vlad1111: ” vistman: ” Evo … ono što nikome ne uspije nama uvijek radi … Ameri se zazelenili, EU i Azija isto, ali ne MOĆNA hrvatska je u crvenom! To se zove posao! Nek nam živi živi rad! [tongue] ” pojedine faze ciklusa burze ne mogu se preskočiti, ma koliko mi to željeli. TA crobexa još ne pokazuje “buy” signal. tržište se još nije konsolidiralo za novi uzlet. ” Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara.

Danas ameri ako nebudu bili više od 30% u plusu nema buysignala nego samo prodaj pošto poto.
Ako su ameri “samo” 3% u plusu nije to dovoljno i mi padamo…lolololollll
Tak naši ljudi funkcioniraju.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Danas ameri ako nebudu bili više od 30% u plusu nema buysignala nego samo prodaj pošto poto. Ako su ameri “samo” 3% u plusu nije to dovoljno i mi padamo…lolololollll Tak naši ljudi funkcioniraju.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

TA je TA.
ma što vi pričali o tome.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Danas ameri ako nebudu bili više od 30% u plusu nema buysignala nego samo prodaj pošto poto. Ako su ameri “samo” 3% u plusu nije to dovoljno i mi padamo…lolololollll Tak naši ljudi funkcioniraju.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Polako kolega, uhvatit ćemo i mi svjetske trendove, samo su dioničari malo sada zbunjeni.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Past ce Ameri i Evropa nazad, al će ih ošišat na bull trapu,naši se fondovi ne daju šišat da im skupo prodaju :-))


Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara.

kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta.
naravno, to nije i buy za svaku dionicu.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlalonca: ” Danas ameri ako nebudu bili više od 30% u plusu nema buysignala nego samo prodaj pošto poto. Ako su ameri “samo” 3% u plusu nije to dovoljno i mi padamo…lolololollll Tak naši ljudi funkcioniraju.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” Polako kolega, uhvatit ćemo i mi svjetske trendove, samo su dioničari malo sada zbunjeni.[shocked]

Ma šala šefe.
Više sam umoran od ovih mudrijaša koji se guraju na prodaji na svakoj dionici kao da se dijeli besplatni Mavrovićev kruh” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Počne normalni rast u jutro i onda nakon 20 minuta vidiš naguravanje malih na prodaji.
Svima valjda sjeo kredit na naplatu [lol] [lol] [lol] [lol]


Von Braun: ” Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara. ” kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta. naravno, to nije i buy za svaku dionicu. [smiley]

Danas u 15:45 bi moglo krenut agresivno dok se ekipa uopće ne snađe.

quote=Von Braun]
Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara.
[/quote]

kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta.
naravno, to nije ujedno i buy signal za baš svaku dionicu.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


quote=Von Braun] Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara.
kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta. naravno, to nije ujedno i buy signal za baš svaku dionicu. [smiley]
[/quote]

Kod većine dionica je BUY signal već prisutan.
IGH,JDPL,INGR..itd…..sad se samo čekaju fondovi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

u USA se novi belaj sprema, a vi kako hočete[proud]

dok se jednima ne smrkne, drugima ne može osvanuti!


vlad1111: ” quote=Von Braun] Ne bih rekao kolega. A mogli bi bar to vaše potkrijeptiti i nekom slikom ili analizom. Slijedeći tjedan BUY signala puna košara. ” kolega, ako želite, kazat ću vam kad uočim buy signal tržišta. naravno, to nije ujedno i buy signal za baš svaku dionicu. [smiley]
Kod većine dionica je BUY signal već prisutan. IGH,JDPL,INGR..itd…..sad se samo čekaju fondovi.
[/quote]

eto ti fondova koliko hoćeš na prodaji

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close