Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bog će dati ili dat će Bog. Sve 5.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bog dao, bog i uzeo.[undecid] (stara narodna)


Bog dao, bog i uzeo.[undecid] (stara narodna)

Kuzmička. [thumbsup]

No respect

Mmstanicu, vidim pomalo se okreces religiji……………………..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Mmstanicu, vidim pomalo se okreces religiji……………………..

kažu da čovjek kad sve izgubi, i kad je malen da u Bogu traži utjehu……

Kad je raslo nismo baš Boga spominjali..[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Mmstanicu, vidim pomalo se okreces religiji……………………..

U ovim trenucima jedino i molitve pomažu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Niti rastemo niti padamo zbog svijeta i europe Valentine….
Padamo sami zbog sebe, svijet je bio okidač..[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


zgubidan10: ” Mmstanicu, vidim pomalo se okreces religiji…………………….. ” kažu da čovjek kad sve izgubi, i kad je malen da u Bogu traži utjehu…… Kad je raslo nismo baš Boga spominjali..[lol] [lol]

moja nijedna dionica nije pala ni za posto (vidi potpis)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hebiga kad zavisimo od izbora u srbiji i kad moramo navijat za tadica

e moj gazdić znam ja to
bu bolje[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

primus:
Bog dao, bog i uzeo. (stara narodna)
SLK
Kuzmička.

Kuzmicka = Kuzmica?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close