Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa da rekapituliramo! u kojoj smo sad fazi?

B3

Ignore: KressoM, delux

super24:

Croblack:

Treba pričekati još neko vrijeme da potvrdimo, ali vjerojatno na prijelazu B3 na A1.

sta se desava u A1 i u A2 i dokle to ide.. nismo svi citali investcijske knjige

UP i onda još malo UP


ozbiljan odgovor molim[tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pa da rekapituliramo!

u kojoj smo sad fazi?


Ulazimo u drugu polovicu faze B3.

Ne zanemarujete što je ovo elipsa a ne krug. Bitan je nagib elipse prema vodoravnoj osi.
Kako se primiče dnu tako prometi i pad idu prema manjem nagibu naspram vodoravne osi.

Kad se dogodi “škljoc” i prelazak u A1, elipsa je u paraleli sa vodoravnom osi i slijedi kontra.

I još jedna stvar: Polazna točka je A1. To koliko je dugo trajala B faza, ne znači da će toliko trajati A faza. Prelaskom u A fazu, ulazimo u novi ciklus, koji je neovisan o prethodnima.

No respect

Dobro ti je čovjek rekao, A2 je faza rasta kada se čeka prelazak u fazu A3 i tek tada se prodaje (naravno, ne vrijedi za trejdere). Sad smo u fazi B3 (završetak iskrcaja paničara) odnosno A1 (početak akumulacije)

Ignore: KressoM, delux

prema moji teorijama sutra 99 % idemo gore !

ak sam u krivu ne javljam se dok CROBEX ne dođe do 5000

i proglasite me kao najdrukera

a ako ode gore – to ostavljam vama

sutra idemo gore [thumbsup]

[color=blue][/color]


pa da rekapituliramo!

u kojoj smo sad fazi?

Po meni B2 prema B3 (zbog Kosova)[undecid]

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Ma ameri još moraju ići gore dva tjedna da bi i mi krenuli.
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

samo iskreno se nadam da u cijeloj priči nema opet začkoljica, tipa da u vrijeme svetske recesije prelazak iz B3 u A1 traje godinama, tipa-koliko je i trajao kontinuirani gospodarski rast npr. 18 god.[pray]

krejzihors:

super24:

Croblack:

Treba pričekati još neko vrijeme da potvrdimo, ali vjerojatno na prijelazu B3 na A1.

sta se desava u A1 i u A2 i dokle to ide.. nismo svi citali investcijske knjige

UP i onda još malo UP

ozbiljan odgovor molim[tongue]

pa ozbiljno ti i govorim.


ozbiljan odgovor molim[tongue]

Evo ga pa proucavajte


wunderkind: ” pa da rekapituliramo! u kojoj smo sad fazi? ” Po meni B2 prema B3 (zbog Kosova)[undecid]

strani če dotle neovisno o razvoju ionako biti vani-pa nas neče još dodatno povuč njihov iskrcaj

wunderkind:

pa da rekapituliramo!

u kojoj smo sad fazi?

Ulazimo u drugu polovicu faze B3.

Ne zanemarujete što je ovo elipsa a ne krug. Bitan je nagib elipse prema vodoravnoj osi.
Kako se primiče dnu tako prometi i pad idu prema manjem nagibu naspram vodoravne osi.

Kad se dogodi “škljoc” i prelazak u A1, elipsa je u paraleli sa vodoravnom osi i slijedi kontra.

I još jedna stvar: Polazna točka je A1. To koliko je dugo trajala B faza, ne znači da će toliko trajati A faza. Prelaskom u A fazu, ulazimo u novi ciklus, koji je neovisan o prethodnima.

Ovo boldano je ključno. Ovo će vjerojatno kratko trajat, prekratko za ukrcaj. Moram priznat da ne znam kako je gore: u dionicama (što jesam) gubiš i gledaš kako se portfelj smanjuje, ili u cashu – čekaš dno i pravo vrijeme za ukrcaj, ali gdje je dno i koliko čekati s ulazom da ne bi bilo kasno? Eh, dileme…

New Report

Close