Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pad je većinom ponedjeljkom i to u prvim satima trgovanja kasnije dolazi do preokreta i završit ćemo dan u plusu.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Prijatelju,svaka čas na optimizmu!Ne zaboravi da je inflacija 6 posto,a Rohatinski najavio smanjenu stopu gospodarskog rasta.Sve to + događaji u svijetu ruše naš optimizam.Dakle,pozlatile ti se riječi,ali već danas u 16 sati popit ćeš ti (a i svi mi)gorku pilulu.I molim te,rast dionica se naziva rastom,a pad se naziva korekcijom?Pad je pad,ma koliko mi govorili o korekciji![yawn]

ma problem je u tome sto mi slijedimo svijetski trend kada pada, a prosli tjedan u cetvrtak i petak kad je vecina europe indexi rasli i do 5% mi smo i dalje padali…oni padaju-mi padamo, oni rastu-mi padamo haha, stvarno nema smisla…[lol] [tongue]

Kako je krenulo, za mjesec dana bi malo jači igrač mogao kupiti sve hrvatske tvrtke.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Kako je krenulo, za mjesec dana bi malo jači igrač mogao kupiti sve hrvatske tvrtke.

može, rado ću mu ustupiti sve svoje dionice. cijena po dogovoru. ako kupi sve odjednom na poklon će
dobiti LCD televizor.
[wink][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

HR na 4. mjestu po padu indeksa danas. Samo tri zemlje u Europi imaju jači pad za cca. 0,5-0,7%.

Strašno!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sokolić:

Kako je krenulo, za mjesec dana bi malo jači igrač mogao kupiti sve hrvatske tvrtke.

može, rado ću mu ustupiti sve svoje dionice. cijena po dogovoru. ako kupi sve odjednom na poklon će
dobiti LCD televizor.
[wink][lol]

ajde daj ti nama jedan vic dobar i usput napiši koje imaš dionice na prodaji,dogovorit ćemo se za cijenu,ljudi smo[wink]

Ne očekujem znatno poboljšanje narednih desetak dana, a onda bumo vidli, daj bože da ispadne ok.
Šifra: Kosovo.
Na businessu imate “zanimljiv” člančić.

Surround all arround when it hits the ground

ma koje kosovo, pa nemaju oni za pištolje kupit, ni srbi ni albanci, to je više od strane albanaca app

Cookie Monster


ma koje kosovo, pa nemaju oni za pištolje kupit, ni srbi ni albanci, to je više od strane albanaca app

al će bit zato tarapane kad Rusi ulete. oni imaju svega.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Saladin:

ma koje kosovo, pa nemaju oni za pištolje kupit, ni srbi ni albanci, to je više od strane albanaca app

al će bit zato tarapane kad Rusi ulete. oni imaju svega.


+ malo bosanskog lonca.

Surround all arround when it hits the ground


Saladin: ” ma koje kosovo, pa nemaju oni za pištolje kupit, ni srbi ni albanci, to je više od strane albanaca app ” al će bit zato tarapane kad Rusi ulete. oni imaju svega.

da, rusi će prvo pare uložit pa će potencirat rat, odlična ideja


ma koje kosovo, pa nemaju oni za pištolje kupit, ni srbi ni albanci, to je više od strane albanaca app

Samo ti podcjenjuj to je uvijek bio odličan rezon [huh]

New Report

Close