Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

No jasno treba vidjeti i sentiment u svjetu ako nebude većih iznenadjenja sutra.

SAM PROTIV SVIH

mislim da ne bi trebali u crveno.
možda slično petku.
imaju li stranci još municije za prodaju?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mislim da smo vrlo blizu dna, pitanje dana kad ćemo gore, no dok je god visoki promet na ovim razinama, bojim se da ništa od uzleta


mislim da ne bi trebali u crveno. možda slično petku. imaju li stranci još municije za prodaju?

zašto bi se petak ponovio?, pa tko je htio prodat taj je već prodo, fondovi isplate u dva dana, …. trebalo bi rast, pa šta će čekat kosovo, .. pa onda nšto drugo pa treće .. .. nadam se da idemo gore jer ovako nebu dobro, ako će bit još padanja onda je sranje jer nemam više keša
[lol] [lol] [cry][cry][undecid]

Cookie Monster


mislim da smo vrlo blizu dna, pitanje dana kad ćemo gore, no dok je god visoki promet na ovim razinama, bojim se da ništa od uzleta

Fantaziranje, SF, Napad divovske žene….
Protiv prirodnih ciklusa se me može djelovati, samo se treba prepustiti.[wink]
Ovo je definitvno iza nas….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ovu korekciju ne treba miješati s dosadašnjima. Ovo je ipak slučaj za sebe jer u dosadašnjima smo uglavnom bili pod dirigentskom palicom fondova, a sad nas gazi globalizacija. Drugim riječim,a opet kratko i jasno: kako bude u EU i Amerima, tako možemo očekivati i kod nas, s time da ako tamo pada, padat će sigurno i kod nas, a ako tamo raste, rast će možda i kod nas.

Ignore: KressoM, delux

da se oglasim i ja sa jednim malo prizemnijim misljenjem, kad vec grakcu svi znani i neznani.. eventualna recesija, stagnacija, gubici na hrv. trzistu kapitala, ili kako to vec zelite nazvati je samo odraz nesposobnosti i/ili korumpiranosti nase fondovske scene.. kakva mrtva svjetska ekonomija.. zna se tko dirigira cijenama..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

normalno, ako se iz ovoga izvucemo neokrznuti to ce biti dokaz sposobnosti nasih fond menadzera [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


da se oglasim i ja sa jednim malo prizemnijim misljenjem, kad vec grakcu svi znani i neznani.. eventualna recesija, stagnacija, gubici na hrv. trzistu kapitala, ili kako to vec zelite nazvati je samo odraz nesposobnosti i/ili korumpiranosti nase fondovske scene.. kakva mrtva svjetska ekonomija.. zna se tko dirigira cijenama..

Dragi kolega, mislim da ste ipak malo preskloni nekakvoj teoriji urote. Nesposobni jesu tu sigurno ne griješite. Žalosno je da tzv. “fond manageri” nisu imali strategiju izlaska. Tako bi znala i moja baba ulagati kad tržište samo raste. Čast izuzecima.

Novi Zeland otvorio u minusu.
Laku noć i sretno svima u novom tjednu. Već dugo se nije izgubilo kao u siječnju. Red je da se to malo popravi do kraja mjeseca.


ivek123: ” Vrlo mainstream razmisljanja na ovom forumu. Svatko tko se usudi spomenuti da bi nesto moglo krenuti u losem smjeru odmah je druker, navlakac, sorosevac i sto ti ja znam a to sto se pise ovdje nema nikakve veze – stvari ce se odvijati kako se budu odvijale vikali mi UP ili DOWN. Po meni, doslo je vrijeme za filter i to je to. Pa i bilo je krajnje vrijeme. Crobex izgleda kao Mt. Everest. Good luck svima bili u dionicama ili cashu. Po meni znakovi za odredjeni pomak prema dolje se vec jako dugo vide a i ne vidim bas neku perspektivu u doglednom vremenu. Biti ce i raznih igara a ekipa sa pravom na svoje misljenje ce trebati dosta srece. [bye] ” prije par tjedana si bio u kešu .onda si se odvažio kupit nešto dionica i izjavio da si postao dugoročni investitor.onda si se opet preplašio i sve rasprodao i sad drukaš za sumrak svijeta.ako nisi dosljedan u svojim odlukama daj barem poštedi nas koji smo 100% u dionicama svojih hrabrih procjena .

Laser je potpuno u pravu.
Ivek je baš ko imenjak mu dr. ivo
Svakih tjedan dana priča novu priču i pjeva novu pjesmu

http://www.vjesnik.hr/html/2008/01/28/Clanak.asp?r=gos&c=2

mislim da su i oni prozvani pa je vrijeme da se krene[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Vrlo mainstream razmisljanja na ovom forumu. Svatko tko se usudi spomenuti da bi nesto moglo krenuti u losem smjeru odmah je druker, navlakac, sorosevac i sto ti ja znam a to sto se pise ovdje nema nikakve veze – stvari ce se odvijati kako se budu odvijale vikali mi UP ili DOWN. Po meni, doslo je vrijeme za filter i to je to. Pa i bilo je krajnje vrijeme. Crobex izgleda kao Mt. Everest. Good luck svima bili u dionicama ili cashu. Po meni znakovi za odredjeni pomak prema dolje se vec jako dugo vide a i ne vidim bas neku perspektivu u doglednom vremenu. Biti ce i raznih igara a ekipa sa pravom na svoje misljenje ce trebati dosta srece. [bye]

samo tvoje pisanje s kraja devetog mjeseca prošle godine je bilo potpuno suprotno.
Naime, cijelo vrijeme si pisao kako će burza gore, kako će dionice rasti, kako dolazi stara nova vlast i kako će to pozitivno djelovati na dio0nice, kako nema PDV i to će dići burzu i kamaru drugoačijih razmišljanja od sadašnji koja su dijametralno suprotna.
Zato te molim da nam više svojim načinom pisanja ne soliš pamet ili piši realno i svako vrijeme i na svakom mjestu. ok
[thumbsup]

dan je pametniji od noći

New Report

Close