Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


odustajem,
samo kazem da meni nisu jasni tvoji interesi… i dalje tvrdim da iznosis samo jednu stranu price, kao da imas interese od toga…
the bottom line je; realno nekakva recesija je jako tesko moguca u HR, osim slucaju aktivnosti

ako Iranac odluci gadjat Busha s novim raketam ili
al quaide odluci dignuti popularnost


Ma nisi baš u pravu kolega….recesija kod nas je moguća iz mnoštva razloga…
Recima jedan…promjena monetarne i gospodarske politike EU prema Hrvatskoj, prekid pregovora i raskid sporazuma iz bilo kojih razloga…
I eto ti krize kod nas…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


UOSTALOM – RECESIJA POČINJE I ZAVRŠAVA U GLAVAMA LJUDI !!!

Vidim da ovdje fale osnove…

Recesija su 3 uzastopna negativna kvartala u ekonomiji jedne zemlje…

Nije to ništa imaginarno…kolege znalci…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

the bottom line je; realno nekakva recesija je jako tesko moguca u HR, osim slucaju aktivnosti

ako Iranac odluci gadjat Busha s novim raketam ili
al quaide odluci dignuti popularnost

Ma nisi baš u pravu kolega….recesija kod nas je moguća iz mnoštva razloga…
Recima jedan…promjena monetarne i gospodarske politike EU prema Hrvatskoj, prekid pregovora i raskid sporazuma iz bilo kojih razloga…
I eto ti krize kod nas…


do stupnja recesije?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


do stupnja recesije?

…do stupnja ili postotka…svejedno…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Hmmm, mislim da ste kolega “fulali ceo fudbal” [cool]
No kako ja imam pravo na svoje misljenje
imas ga ti i na svoje,

nista, vidjet cemo[cool][cool][cool][cool][cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Vrlo mainstream razmisljanja na ovom forumu. Svatko tko se usudi spomenuti da bi nesto moglo krenuti u losem smjeru odmah je druker, navlakac, sorosevac i sto ti ja znam a to sto se pise ovdje nema nikakve veze – stvari ce se odvijati kako se budu odvijale vikali mi UP ili DOWN. Po meni, doslo je vrijeme za filter i to je to. Pa i bilo je krajnje vrijeme. Crobex izgleda kao Mt. Everest. Good luck svima bili u dionicama ili cashu. Po meni znakovi za odredjeni pomak prema dolje se vec jako dugo vide a i ne vidim bas neku perspektivu u doglednom vremenu. Biti ce i raznih igara a ekipa sa pravom na svoje misljenje ce trebati dosta srece. [bye]

skype - ivek1234

Da nema razlika u mišljenju, ne bi bilo Burze ni likvidnosti.

No respect

pisao sam o kamatama,
rekao sam da odustajem…..

kad smo vec kod argumenata, ono sto si ti napisao nisu argumenti za recesiju, zar ne?
na sto ce konkretno utjecati????
Ponavljam, da li je tko od HR javnosti rekao da HR prijeti recesija! Nije to rekao niti Rohatinski….

Mislim da svima nama gadno pise ako stvarno dodje do recesije, bili u cashu ili u dionicama……………

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Mislim da svima nama gadno pise ako stvarno dodje do recesije, bili u cashu ili u dionicama……………

Pa o tome trubim valjda zadnjih mjesec dana. Konacno se oko necega slazemo! [thumbsup]

skype - ivek1234

@Asko

Nego sjecas li se nase price o IGH od ovog ljeta??? [lol]

skype - ivek1234


Ponavljam, da li je tko od HR javnosti rekao da HR prijeti recesija! Nije to rekao niti Rohatinski….
Mislim da svima nama gadno pise ako stvarno dodje do recesije, bili u cashu ili u dionicama……………

neko je rekao, ali malo je onih koji to žele čuti…
Smanjenje likvidnosti utjecalo bi i na tržište kapitala daljnjim rastom kamatnih stopa, što implicira daljnji pad cijena obveznica, pogoršano vrednovanje domaćih dionica i mogući hod prema recesiji, odnosno daljnji pesimizam na tržištu kapitala – kaže predsjednik Uprave mirovinskog fonda PBZ CO-a Dubravko Štimac.
Vaš link



@Asko

Nego sjecas li se nase price o IGH od ovog ljeta??? [lol]


He he … misliš da će se ponoviti?.

Mislim da ne ovaj puta …[smiley][smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close