Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ponedjeljak, rast ili pad će mi odlučiti utakmica Hrvatska – Francuska.
Ako dobijemo letimo, a izgubimo ja prodajem jer očekujem pad.
neznam više po ćemu da gledam jer nema smisla bar zadnjih mjesec dana, pa odlučio da će mi to biti pokazatelj!! [lol] [lol] [lol] [lol]

U biti ! Najvece pitanje je : dalo ce se strani i nasi fondovi vratiti iduci tjedan u dionice ??? Pitanje je za sve


U biti ! Najvece pitanje je : dalo ce se strani i nasi fondovi vratiti iduci tjedan u dionice ??? Pitanje je za sve

mislim da stagniramo do objavljivanja izvješća

kad objave izvješća kroz 2 mjeseca

firme koje su zaslužile biti će nagrađene

ja uvijek više pratim kako napreduju firme čije dionice posjedujem

a stanje na burzi me toliko ne zamara

[color=blue]rad se uvijek isplati[/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

iskreno se nadam da kad burza pomahnitano krene da se ivek ne stigne ukrcati na vrijeme, iskreno ja bi mu prvi prodavao na plus 10 % samoda znam da on kupuje.

mi se ukrcali na ovim razinama pa ćemo vidjeti ko je ima bolji nos!

[color=blue][/color]

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/racionalni-investitor-kupuje-kad-je-jeftino.html

POGLEDAJTE SI !!! Željko Kardum, glasnogovornik Zagrebačke burze i Tomislav Petrov, analitičar portala Business.hr.

Kako je lijepo sudjelovati u raspravi kad nisam moderiran odmah se trudim biti konstruktivan i više cijenim ovaj portal[thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ako ima i jedan optimist među korektičarima molila bih ga da na temi Znanac best bay …. napiše koje dionice i zašto baš te je sada dobro kupovati.

– pozdrav mome dragom Iveku, ipak je ovo njegova glavna tema !


http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/racionalni-investitor-kupuje-kad-je-jeftino.html POGLEDAJTE SI !!! Željko Kardum, glasnogovornik Zagrebačke burze i Tomislav Petrov, analitičar portala Business.hr.

sve je ovo fer,korektno i realno.

Jedino ova zadnja Hrgina [color=blue]sugestija[/color] je hipotetska i ne priliči jednom neovisnom novinaru.

Jer ako se nastavi silazni trend ljudi će tada posumljati u vjerodostojnost [color=blue]Karduma[/color] koji je bio jasan i korektan

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


vlad1111: ” @ geronimo kako vidiš situaciju na početku idućeg tjedna? usa lagano u crvenom, velike panike nije bilo unatoč nekim obnovljenim zebnjama (banke, hip. zajmovi). ” Pre jako su potegnuli tako da se očekivao minus za sada sve pod kontrolom naši fond menageri čekaju da se trend potvrdi a onda bi kod nas moglo biti tarapane[cool]

jasnu prognozu za sljedeći tjedan možemo iščitati iz promjena ovog tjedna.

gledano od zapada prema istoku:

dow +0.39%
ftse -0.55
cac -4.21
dax -6.80
crobex -6.91

kao i obično, kasnimo u fazi, ostaje nam da nadoknadimo ovaj histerični pad.

vidim da se svi i dalje pitaju o dometima korekcije, iako koliko ja vidim u svijetu vlada konsenzus da je sve to bilo zbog kerviela i ogromnih istovarivanja socgena u ponedjeljak.

dapače ni bernanke u utorak ne bi spuštao kamate da se već tada znalo za tu aferu jer se to onda ne bi smatralo potrebnim.


iskreno se nadam da kad burza pomahnitano krene da se ivek ne stigne ukrcati na vrijeme, iskreno ja bi mu prvi prodavao na plus 10 % samoda znam da on kupuje.

mi se ukrcali na ovim razinama pa ćemo vidjeti ko je ima bolji nos!

Ako se stvar stabilizira i stvari krenu istinski gore na dulji period ja bi tebi dao i +20% nema problema. Za sada ostajem gdje jesam. Btw. zasto tebe nervira sto se netko spakira u cash??? Ne kuzim logiku, motiv, benefit…..

Pa, valjda 90% ekipe je solidnim dijelom ili full u cashu samo ja to priznajem a vecina ne. Ma, nema veze.

skype - ivek1234


– pozdrav mome dragom Iveku, ipak je ovo njegova glavna tema !

I meni je drago tebe cuti! [thumbsup]

skype - ivek1234

New Report

Close