Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak uzmite u obzir da je ovo tehnicka za vrlo kratkorocni period

SAM PROTIV SVIH

Mislim da će se odrazit na tehničku kapitaliziranje dobiti od rasta u zadnja dva dana.

No respect

koje dobiti[angry] ?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24 ova ti je dobra
——————————————————————————–
ja se korekcije ne bojim, navikao sam biti u minusu 🙂

a znate onu: ja se konja bojim, (ja se krda bojim)

molim moderatora da povuće prjašnji post.
hvala

kupus darkus

pucam

Opet bih upozorio to je trominutni graf tako da za neku dulju analizu nije upotrebljiv osim za treydere u Americi

Znaci uslo bi se na razini od 12200 i skidao se profit na 12280

SAM PROTIV SVIH

mogu li zamoliti moderatora da prvi post br 51 prosljedi kolegi SLK na pm

Ameri završili u crvenom, ali donekle i očekivano…kapitalizacija dobiti prije vikenda nakon dva dana oštrog rasta. A mi kapitaliziramo žuje u birtiji od muke…[wink]

…The decline wasn’t surprising given that investors putting down bets ahead of the weekend were coming off two days of big gains that left the Dow up by more than 275 points, or 2.3 percent, for the week.
“People may be looking to take some profits off the table in this volatile market. And there’s a lot of activity that’s coming up next week,” said Scott Fullman, director of investment strategy for I.A. Englander & Co.
[pray]

Baš gledam Poslovni Klub i Kardumovu izjavu da dionice kreću u rast nakon nakon Siječanjskoga šopinga. Te da oni koji su prodali prije par dana već imaju minus zbog rasta Hrvatskoh tržišta. Što se i očekuje u daljna tri mjeseca izjavio je gospodin Kardum.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


koje dobiti[angry] ?

ma pusti super. to ti je za one koji zarađuju. mi koji gubimo se s tim ne moramo zamarati. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close