Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nick Leeson modernog doba:) Bravo momče!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Treba pitati Zagija u Beču.Taj tip je pravi manager.On sve zna.

Zagi je i kriv za korekciju, on i njegovi dragulji[lol] [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


ludlum: ” Treba pitati Zagija u Beču.Taj tip je pravi manager.On sve zna. ” Zagi je i kriv za korekciju, on i njegovi dragulji[lol] [lol]

Pobegel je Zagi helkačem u Austriju .. a i novce je uspješno nakon toga mjesecima izvlačio iz Hr i nitko da trepne .. frajer je genijus .. sposoban menađer ..[proud]
treba mu spomenik negdje postaviti , jer mislim da ga nećemo više viđati ..

budd:

” Ako je Barings Bank mogla propasti radi 10 puta manjeg iznosa, red je da i Generali propadne:) Pa nije to kikiriki, frod-nuti 50 milijardi kuna. A metoda je sigurno bila suptilna, barem jednako suptilna kao i kad su britanci nedavno izgubili CD-e prilikom slanja poštom[lol] [lol] [lol] [lol]

ma da to sa “sofisticiranim metodama” je menađerski govor ili u prijevodu ; mi imamo jadne sigurnosne metode, procedure i standarde u firmi da je jedan brokerčić od 31 godine uspio frod-nuti 7 milijardica , ali to ne želimo priznati jer smo onda mi odgovrni, pa onda moramo reći da je lopov izvanredno sofisticiran : [proud]

Valjda je nešto i znao kada je radio u toj banci na toj poziciji!?[undecid]
Ili hoćete reći da bi i naši brokeri to mogli raditi ili kod nas ili u nekoj stranoj banci ili fondu?
Sigurno je završio nešto jače od vikend tečaja 4×8 sati!?[thumbsup][bye]

kad bi birali između VIS-a i VERN-a za koju bi se dionicu odlučili kao bolju ? Ponekad im se poklope cijene.[pray][pray]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ma daj nemoj pretjerivati kolega tip top.Pa taj mali potrčko radi u takvoj maloj banci,sigurno je završio neku užurbanu dopisnu u Posušju i sad bi on radio kod nas? Hej pa nije on taj kalibar da radi kod nas u HPB ili Čulinoj banci…..Tu bi on morao prvo kavu da kuha.
Ipak su naši brokeri face,vidiš samo kak su dobro obučeni,kako su edukativni, kad dodu u restoran ostavljaju napojnice kao u USA……a da ne govorim da sve znaju.


kad bi birali između VIS-a i VERN-a za koju bi se dionicu odlučili kao bolju ? Ponekad im se poklope cijene.[pray][pray]

vis do rujna ili listopada !!!

Vidim da nitko ne komentira, ali EU i USA u minusu trenutno:
http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei.html

[undecid]
______________________________
“Uvijek me uhvate dok pisem po zi…”

moje misljenje je da nasi fond manageri trebaju pratiti kretanje indeksa na banjalučkoj i beogradskoj berzi…

EVO ga

SAM PROTIV SVIH

Neke kolege su me pitale sto znaci trostruko dno pa evo vam u live prijenosu, mislim da slika govori vise od tisucu rijeci sada sljedi odbijanac od 1250 videcemo jer sam bio u pravu

SAM PROTIV SVIH

bravo geronimo! [thumbsup]

bez alata nema zanata! [wink]

New Report

Close