Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel gledate?

Što nam to vrijedi?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jel gledate?

Što? Crobex na -0,32%? Mi kao da smo ostali izgubljeni u prostoru i vremenu. E moj crobexu! [rolleyes]

Ignore: KressoM, delux


Što nam to vrijedi?

Vrijedi i pazi. Ne propuštaj kraj.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budd:

Što nam to vrijedi?

Vrijedi i pazi. Ne propuštaj kraj.

Reci na koliko da se postavim:)

Hell is Empty and all the Devils are Here

krejzihors:

SLK: ” MMF i dalje ne očekuje recesiju u SAD-u, odgođena objava revidiranih svjetskih prognozi WASHINGTON, 25. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Međunarodni monetarni fond (MMF) i dalje prognozira da će američko gospodarstvo izbjeći recesiju, unatoč najnovijim zbivanjima, kazao je glasnogovornik te međunarodne financijske organizacije. ” Najobičniji pokušaj gašenja požara (dok neki ne izađu…)

Ne, to je realno stanje u svijetu, makar vi to ne željeli priznati.

Kao osobi koja je trenutno 99% u dionicama volio bih da je tome tako, ali isto bih tako i volio da je danas izglasan dokap LKPC koji je bio “gotova stvar” pa vidimo što je bilo. Svatko zna za sebe, a ja ću u svakom slučaju nakon (nadam se povoljnih) FI 70% u cash. Makar propustio ogromnu zaradu. Pozdrav


Reci na koliko da se postavim:)

Gledaj i uživaj…trenutno +0,02%[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nasdaq +1,80 %,Dow +0,50

To je nešto, a ne naša CROBEX čađara

Hell is Empty and all the Devils are Here

Tko nam kriv kad volimo našu domovinu i živimo u njoj.A ovdje vladaju zakoni lopova i primitivaca.Tako nas kamatare da je to gore od pravih kamatara lihvara.
Dow+ 0,80%
Nasdaq+1,70 %
Dax +2,10 %

i EU indexi još pojačavaju rast nakon dobrog otvaranja u US

matrix90:

krejzihors:

SLK: ” MMF i dalje ne očekuje recesiju u SAD-u, odgođena objava revidiranih svjetskih prognozi WASHINGTON, 25. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Međunarodni monetarni fond (MMF) i dalje prognozira da će američko gospodarstvo izbjeći recesiju, unatoč najnovijim zbivanjima, kazao je glasnogovornik te međunarodne financijske organizacije. ” Najobičniji pokušaj gašenja požara (dok neki ne izađu…)

Ne, to je realno stanje u svijetu, makar vi to ne željeli priznati.

Kao osobi koja je trenutno 99% u dionicama volio bih da je tome tako, ali isto bih tako i volio da je danas izglasan dokap LKPC koji je bio “gotova stvar” pa vidimo što je bilo. Svatko zna za sebe, a ja ću u svakom slučaju nakon (nadam se povoljnih) FI 70% u cash. Makar propustio ogromnu zaradu. Pozdrav


pa zasto , pa sta te tako opeklo da si spreman propustiti i 70% zarade . [cry]
samo da ne bude daj sta das

najvrednije stvari u životu su besplatne

pa zasto , pa sta te tako opeklo da si spreman propustiti i 70% zarade . [cry]
samo da ne bude daj sta das

Opeklo me puno stvari, ali najviše igre velikih i kad vidim koliko su mali dioničari zaštićeni, bljuje mi se. Kakva HANFA, to su priče za malu djecu. Država nas najviše bunari, a kome tužit državu? Uglavnom, mislim da nisam najbolje shvaćen – po ovim cijenama N E P R O D A J E M ! ! ! Ali se ni ne nadam crobexu na 6000. Zato sam i rekao, nakon FI očekujem povratak na 5xxx, a onda idem 70% u cash i čekam ovakve sačekuše. Pa ću probat trejdanjem i ja nešto zaradit. A onih 30% u fundamente [smiley]

New Report

Close