Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedan dan SAD ide u recesiju, propast, kolaps, drugi dan nejde. Tako to ide iz dana u dan, kako kome paše. Mi se naravno zamaramo s glupostima, tipa Nikolić, Kosovo i slične… A glave će nas doći nešto sasvim drugo – apsolutne štetočine čitaj budale čitaj nesposobnjakovići u Vladi i oko nje

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ovo je uistinu suludo u cjeloj europi jedino smo mi u minusuVaš link

Treba se oterasiti loših fond managera.Imamo mi puno kvalitetnijih ljudi koji bi u ovim uvjetima zaradili veliki novac Za svoje nalogodavce i klijente.Ali očigledno fond manageri zarađuju ogroman novac za sebe.
Pa gdje su direktori tih banaka,Luković,Čulo,Prka..


Treba se oterasiti loših fond managera.Imamo mi puno kvalitetnijih ljudi koji bi u ovim uvjetima zaradili veliki novac Za svoje nalogodavce i klijente.Ali očigledno fond manageri zarađuju ogroman novac za sebe.
Pa gdje su direktori tih banaka,Luković,Čulo,Prka..

Shortaju…

Hell is Empty and all the Devils are Here

Hahaha ali za sebe privatno.To ja zovem rad na crno.A ne oni sljakeri na auto- cesti koji se zajebavaju na + 40 i uživaju uz toplo pivo i zarade 5000kn.

Veli gosp. predsjednik uprave banke svom upravitelju fonda – dečki stišćite to dole, ima danas da ide 10% dole minimalno. Pa gosp. proda i kupi ponovno kad cijena stigne na dno. A onda opet veli upravitelju – ajde sada bildaj to gore barem 10%. Pa onda proda. I sve legalno.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sad kad otvori Amerika ima da svi odemo u plus, kao i naš index.[thumbsup]

Pazi i gledaj.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Samo da ne bude i kod nas neki broker ili fond manger u vijestima kao ona majestor iz Francuske sa zaradom od 5 miliardi eura ( ali za sebe ).Pošteno dolazi na posao radi,dobija plaću ali malo krade…….

Mi se naravno zamaramo s glupostima, tipa Nikolić, Kosovo i slične…

Slažem se Budd, pa ionak ove godine ulazimo u NATO, pa ne kužim kakve će Kosovo imat onda veze s nama, kad ćemo bit pod okriljem NATO-a……?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ma otići ćemo………..
siluju nas na prodaji kao da smo milijarderi svi

Biti će ludo otvaranje na USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jel gledate?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close