Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlalonca: ” http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56a1a28b-e8c7-49d3-be4c-c0c7e3729199&ref=lastadd Idu ameri dalje. Sve zeleno osim kod nas. Znači ipak su fondovi trenutno u banani. Dugo dugo vremena će trebati ekipa da se vrati u fondove ” Kaj ti fale fondovi? Može se i bez njih, naročito stranih. Sretan im put. Uzmimo svoju sudbinu u svoje ruke. Pa zar nije “guba” da tijek burze određujemo mi, iako vidim da mnogi nisu toga ni svjesni.[thumbsup]

Pa da .
Zar nije netko rekao : BURZA TO SAM JA !!

Ili je to ipak bilo DRŽAVA TO SAM JA !?

budd
korisnik od: 17.11.2006.
lokacija:
broj poruka: 2934

Što manje fondova, to bolje

Mislim da je gospodin u pravu i da su fondovi vodili ovu igru padanja.[rolleyes][rolleyes][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

MMF i dalje ne očekuje recesiju u SAD-u, odgođena objava revidiranih svjetskih prognozi

WASHINGTON, 25. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Međunarodni monetarni fond (MMF) i dalje prognozira da će američko gospodarstvo izbjeći recesiju, unatoč najnovijim zbivanjima, kazao je glasnogovornik te međunarodne financijske organizacije.

No respect

riječi mu se pozlatitle


MMF i dalje ne očekuje recesiju u SAD-u, odgođena objava revidiranih svjetskih prognozi

WASHINGTON, 25. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Međunarodni monetarni fond (MMF) i dalje prognozira da će američko gospodarstvo izbjeći recesiju, unatoč najnovijim zbivanjima, kazao je glasnogovornik te međunarodne financijske organizacije.

Najobičniji pokušaj gašenja požara (dok neki ne izađu…)

Tresnuli smo na valovima globalne korekcije,a sad kad treba na tim istim valovima gore- nula, čak i minus……….
Kako bi to Vi uvaženi kolege protumačili?[undecid]

http://whycroatia.blogspot.com/


Tresnuli smo na valovima globalne korekcije,a sad kad treba na tim istim valovima gore- nula, čak i minus………. Kako bi to Vi uvaženi kolege protumačili?[undecid]

Trebaju još istresti što se istresti dade,a pod kraj dana opet up.


SLK: ” MMF i dalje ne očekuje recesiju u SAD-u, odgođena objava revidiranih svjetskih prognozi WASHINGTON, 25. siječnja 2008. (Hina/AFP) – Međunarodni monetarni fond (MMF) i dalje prognozira da će američko gospodarstvo izbjeći recesiju, unatoč najnovijim zbivanjima, kazao je glasnogovornik te međunarodne financijske organizacije. ” Najobičniji pokušaj gašenja požara (dok neki ne izađu…)

Ne, to je realno stanje u svijetu, makar vi to ne željeli priznati.

Dok se EU i danas lijepo zeleni, naša *** obrisano *** od burze uspjela je otići na -0,15% !!!!

Ignore: KressoM, delux

nadam se da će drivo konačno narediti fond menadžerima da dignu burzu. čekam to već 2 mjeseca. ovo više nema smisla. [tongue]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


nadam se da će drivo konačno narediti fond menadžerima da dignu burzu. čekam to već 2 mjeseca. ovo više nema smisla. [tongue]

Zakaj bi je dizali?

Pa vide da drhtave ruke i dalje žele prodavati po niskim cijenama.
Nije ovo gotovo a to fondovi znaju, još će se malo ekipa preplašit i prodat jeftino

Jedan dan SAD ide u recesiju, propast, kolaps, drugi dan nejde. Tako to ide iz dana u dan, kako kome paše. Mi se naravno zamaramo s glupostima, tipa Nikolić, Kosovo i slične…

A glave će nas doći nešto sasvim drugo – apsolutne štetočine čitaj budale čitaj nesposobnjakovići u Vladi i oko nje

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close