Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@moderator
konstantno sam moderiran, a neki neumjereni drukeri permanentno uživaju u blagodatima trenutačnog objavljivanja perfidnih, zavodećih i krajnje nekoretnih postova, čak i uz blagonaklone komentare ovlaštenih portalprometnika.
nije za pohvalu, stvara sumnju, izaziva i odbojnost.
razmisliti malo o istinitisti gore navede konstatacije ne bi trebao biti odveć zahtjevan zadatak za iole odgovorniju i savjesniju individuu.
i neću vas previše zamariti verbalnim eskapadama iq-a 180+; vaša primjerena reakcija i prema meni i prokazanima (čije krinke su odavno pale) usmjerit će moj slovorijek utabanim, prozaičnim stazama.
s poštovanjem,
hrIQ

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


plavi: ” Pa vidi se da iz DLKV ima izlaza iz top 10 što je jako loše, pogotovo što je Hypo malo pričekao izgleda da se vrati cijena , a potom će opet nastaviti. Dodatno je loše što sui skrbnički počeli prodavati u korekciji i time praktički rušili cijenu. ” To si govorio za IGH prije par mjeseci, pa je iGH rasao dosta.[thumbsup]

A i nije baš tako, rastao je i vračao se nazad.
Ako se dobro sjećam pisao sam o naglom porastu cijena a velikom free floatu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A i nije baš tako, rastao je i vračao se nazad. Ako se dobro sjećam pisao sam o naglom porastu cijena a velikom free floatu.

A pisao si i o izlasku PBZ-a skrbničkog, koji je izlazio, no IGH je opet odradio rast

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vi tu gubite vrijeme. Eno na Lezerno je otvoren BULL RUN!!!! [lol] [lol]

skype - ivek1234


Vi tu gubite vrijeme. Eno na Lezerno je otvoren BULL RUN!!!! [lol] [lol]

onda treba otvoriti i bull trap[thumbsup] pa imamo sve

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ivek123:

Vi tu gubite vrijeme. Eno na Lezerno je otvoren BULL RUN!!!! [lol] [lol]

onda treba otvoriti i bull trap[thumbsup] pa imamo sve

Odprto… [thumbsup]

skype - ivek1234


plavi: ” A i nije baš tako, rastao je i vračao se nazad. Ako se dobro sjećam pisao sam o naglom porastu cijena a velikom free floatu. ” A pisao si i o izlasku PBZ-a skrbničkog, koji je izlazio, no IGH je opet odradio rast

Nije mi bilo teško pronaći post i usporediti cijene:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1441&pg=343&#post294145

” Sve je to dečki Ok, malo reklama, malo najave novih poslova, ali nije dobro što umjesto da se ulazi u top 10 , iz njega se izlazi.
PBZ skrbnički prodaje naveliko, prodaje i ESB skrbnički, a danas je osvanulo da i slavonac počeo prodavati.
Eto , treba biti pošten pa priznati da to nije dobro.Trebalo bi biti obrnuto. ”

Tada je cijena bila 15 500.

I prije korekcije IGH se nije vratio niti približno toj cijeni.
Vidiš da si u krivu.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovo bas za IGH nije tocno, jer su se pojavili u top 10 ZABA i PBZ Mirovinac, oni su kupovali


Pa vidi se da iz DLKV ima izlaza iz top 10 što je jako loše, pogotovo što je Hypo malo pričekao izgleda da se vrati cijena , a potom će opet nastaviti. Dodatno je loše što sui skrbnički počeli prodavati u korekciji i time praktički rušili cijenu.

pa valjda će ostati nešto od onih 5 milijardi ugovorenih poslova, zar ne?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Ovo bas za IGH nije tocno, jer su se pojavili u top 10 ZABA i PBZ Mirovinac, oni su kupovali

To je točno , ali tada toga nije bilo. Situacija danas izgleda puno bolje naravno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ova rusija bi mogla otvorit dobre stvari i za Ingru

U iščekivanju nastavka sutrašnjeg EU zelenila (i adekvatne reakcije našeg crobexa), za mirniji san pogledajte enormne pluseve danas U EU. Ovako nešto rijetko se viđa: [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close