Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što pobogu još radite na ovoj temi? Neću opće čitati, idem ja na druge teme koje su sada in.[proud]

LJUDI! Probudim se, pogledam ovo…
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia
…i mislim da sam u raju!

Sinoć Kardum izjavio : Nema mijesta panici tržište se oporavlja i sljedi rast .[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Sinoć Kardum izjavio : Nema mijesta panici tržište se oporavlja i sljedi rast .[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Nije tako rekao. On se stalno suzdržava od takvih izjava. On je samo rekao da pola tržišta to misli i da je ZSE likvidna i da uvijek ima netko tko će kupiti dionicu.

Naši ključni pokazatelji market timinga sugeriraju da je vrijeme za kupnju dionica, a tome dodatnu potporu pruža popuštanje monetarne omče američke središnje banke. Vjerujemo da rizikom prilagođeni prinos trenutno daje povoljan vjetar u leđa svima koji danas na burzi namjeravaju kupovati.”, mišljenje je analitičara Morgan Stanleya koje se može pročitati na njihovim internetskim stranicama.

ZSE: U očekivanju početka trgovanja
Vaš link

Ste čuli vijesti !!!

Strava, analitičari tvrde da je recesija već nastupila! [angry] [angry]

Ma ti ameri to su paničari gori nego mi!

Sada me samo zanima komentar uvaženog kolege Von Brauna [lol] [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Crobex već na + 4,81% [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Izgleda da će danas biti +10% blokade

Pozdrav onima u kešu [lol]

Ignore: KressoM, delux

Bio bi i red poslije onakovih padova da danas budu + 15 % blokade.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ovako meni jednom radilo svjetlo na autu,čas prejako čas preslabo a onda crklo[lol]

Ovako meni jednom radilo svjetlo na autu,čas prejako čas preslabo a onda crklo[lol]

[color=blue]Rast cijena na europskim burzama[/color]

[color=black]Na europskim su burzama na samom početku današnjeg trgovanja cijene dionica porasle, zahvaljujući smanjenju kamata u SAD-u i stabilizaciji Wall Streeta.[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5f36e373-587c-49ff-8b36-faf83eb47994&open=sec

New Report

Close