Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ivek123: ” vuk: ” Je , kad bi mogao provest zamisli za 10 sekundi , to bi bio raj za tradere ” Danas je abacus opako srotao. [cry] ” U ovakvim danima najbolje se pokazao telefon. Svaka čast Pobinim brokerima.[thumbsup] Mislio sam da ih nikada neću pohvaliti ali su me razuvjerili.

i PG je bio odličan

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ukupno korisnika: 95
Ukupno gostiju: 5275

ovaj podatak mi izgleda bitan: samo 5 tisućica ljudi u razgledavanju foruma.
a tijekom vikenda i jučer 18-30!
izgleda da panika prolazi.
iz ovih crta u Božje i vaše oči!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ukupno korisnika: 95 Ukupno gostiju: 5275 ovaj podatak mi izgleda bitan: samo 5 tisućica ljudi u razgledavanju foruma. a tijekom vikenda i jučer 18-30! izgleda da panika prolazi. iz ovih crta u Božje i vaše oči!

To je varka.
U doba prije par dana kad je nije bilo neizvjesnosti, bilo je 30 tis. ljudi.
Sada je samo 5 tisuće, i mislim da su ljudi možda odlučili ne gledati forum da im ne pojede živce, a neki su se već oprostili sa tim da će sutra prodavati. Pitanje ako svi govore da idemo gore sutra, zašto forum nije pretrpan i zašto ljudi ne gledaju razvoj situacije na svjetskom i domaćem tržištu, na forumu ako će sutra kupovati?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

da su mi prije 10 dana ponudili ovu vrijednost CROBEX-a odmah bi potpisao, ali ovako – strpljen spašena ali samo da nebude prekasno. palo je stvarno nisko.

vidim da svako druka na svoju stranu, ali sada cijenu diktira kupnja a ne prodaja a to znači JA, ali ne zadugo[smiley]

sretno!

[color=blue][/color]


Iako su Amerikanci završili u crvenom, nije ni izblizu tako loše kao što se mislilo da će biti ili kako su nagovijestile prve minute trgovanja. Mislim da će biti još pomalo gusto, ali najgore je iza nas. Slijedi malo duži povratak u zonu stabilnosti… Evo i prvih komentara iz Amerike… “The markets opened sharply lower, but then cool heads prevailed,” said Ram Kolluri, president at Global Investment Management. “The large issues we are facing have not gone away and will continue to play out for some time,” Kolluri said. “But I think the crisis scenario that has been floating around Wall Street has gotten overstretched.”

Slazem se s jednim djelom, a to je da ce trebati duzi period dolaska u zonu stabilnosti, i dalje smo u down trendu.

Zeland otvorio zeleno[shocked]

Jucerasnja izvedba Hr dionickih fondova[shocked][cry][bye]


Zeland otvorio zeleno[shocked]

Vaznije je sigurno to sto su EU burze okrenule u jako zeleno, ali, jedna lasta ne znaci proljece, i u down trendovima imas rastova.


vlalonca: ” Zeland otvorio zeleno[shocked] ” Vaznije je sigurno to sto su EU burze okrenule u jako zeleno, ali, jedna lasta ne znaci proljece, i u down trendovima imas rastova.

znam,
samo komentiram
svoje mišljenje sam iznio na 902 str

Ma sutra rast sigurno.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Po meni ovo je samo kratki predah. Fed je ispucao gro svojeg streljiva. To je vec vidjeni scenarij kod spustanja stopa. Malo spuste stope onda par dana veselja i povratak na staro cim izidje los FI neke jace firme. Ne kazem da prodajete nego da lagano ulazite ako ste odlucili. I dalje tvrdim da bi ovo moglo potrajati. Trenutno stanje – raj za tradere. [thumbsup] A sada ocekujem paljbu po ovom postu! [lol] [lol] [lol]

Ti se stvarno previse uzivio u tog lika sa slike. [wink]


vlalonca: ” Zeland otvorio zeleno[shocked] ” Vaznije je sigurno to sto su EU burze okrenule u jako zeleno, ali, jedna lasta ne znaci proljece, i u down trendovima imas rastova.

Eto krenulo zeleno zeleno.
Sutra trejdanje
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Jer ne vidim razlog zakaj bi to sada polako ali sigurno u plus…

New Report

Close