Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pad je zaustavljen, EU završila je u snažnom zelenilu, a lijepo se zeleni i amerika. Zato sutra spremajte keš jer isto slijedi i nama [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Avax
ovo zeleno je Amerika , ali južna [thumbsup] , moraš otvoriti US tamo ti je Amerika prava [cool]

ide sutra sve gore, gledaj samo future indekse
http://stooq.com/notowania/index.html?data=20080122&kat=i6&show=2&wtr=1&chart_=1&typ_=l&sort=


Bare: ” Sav cash je danas potrošen u nadi boljeg sutra.[pray] ” A ko će onda kupovati da nam omogući to bolje sutra [lol]

Uvijek ima neka druga ovca koju mogu ošišati.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


avax10: ” Pad je zaustavljen, EU završila je u snažnom zelenilu, a lijepo se zeleni i amerika. Zato sutra spremajte keš jer isto slijedi i nama [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” Avax ovo zeleno je Amerika , ali južna [thumbsup] , moraš otvoriti US tamo ti je Amerika prava [cool]

I tam je oek
sad još japanci da otvore dobro i to je to,
premda ja mislim da je to to samo za sutra a u čet i pet rasulo

nadam se i sam da sam u krivu [pray][pray][pray][pray][pray]


avax10: ” Pad je zaustavljen, EU završila je u snažnom zelenilu, a lijepo se zeleni i amerika. Zato sutra spremajte keš jer isto slijedi i nama [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” Kriva Amerika. Ovo je prava: http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Znam ali ova druga ljepše izgleda [lol]

Ignore: KressoM, delux

Po meni ovo je samo kratki predah. Fed je ispucao gro svojeg streljiva. To je vec vidjeni scenarij kod spustanja stopa. Malo spuste stope onda par dana veselja i povratak na staro cim izidje los FI neke jace firme.

Ne kazem da prodajete nego da lagano ulazite ako ste odlucili. I dalje tvrdim da bi ovo moglo potrajati.

Trenutno stanje – raj za tradere. [thumbsup]

A sada ocekujem paljbu po ovom postu! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Je , kad bi mogao provest zamisli za 10 sekundi , to bi bio raj za tradere


Po meni ovo je samo kratki predah. Fed je ispucao gro svojeg streljiva. To je vec vidjeni scenarij kod spustanja stopa. Malo spuste stope onda par dana veselja i povratak na staro cim izidje los FI neke jace firme. Ne kazem da prodajete nego da lagano ulazite ako ste odlucili. I dalje tvrdim da bi ovo moglo potrajati. Trenutno stanje – raj za tradere. [thumbsup] A sada ocekujem paljbu po ovom postu! [lol] [lol] [lol]

Vidim da se neki scenariji ponavljaju već nekoliko puta, ali dioničari nikako da nauče lekciju.
Po meni par dana opet navlakuša zelenila, i onda ponovo scenario korekcije.
Istina klega, dovoljno smo duboko za ulaz, ali polagani, u slučaju da padne još niže. Preporuka.

I nije baš raj za trejdere, pogotovo kad server u brokerskoj kuči napravi gecrkt u pola radnog dana.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Je , kad bi mogao provest zamisli za 10 sekundi , to bi bio raj za tradere

Danas je abacus opako srotao. [cry]

skype - ivek1234


vuk: ” Je , kad bi mogao provest zamisli za 10 sekundi , to bi bio raj za tradere ” Danas je abacus opako srotao. [cry]

U ovakvim danima najbolje se pokazao telefon.
Svaka čast Pobinim brokerima.[thumbsup]
Mislio sam da ih nikada neću pohvaliti ali su me razuvjerili.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Iako su Amerikanci završili u crvenom, nije ni izblizu tako loše kao što se mislilo da će biti ili kako su nagovijestile prve minute trgovanja. Mislim da će biti još pomalo gusto, ali najgore je iza nas. Slijedi malo duži povratak u zonu stabilnosti…
Evo i prvih komentara iz Amerike…
“The markets opened sharply lower, but then cool heads prevailed,” said Ram Kolluri, president at Global Investment Management. “The large issues we are facing have not gone away and will continue to play out for some time,” Kolluri said. “But I think the crisis scenario that has been floating around Wall Street has gotten overstretched.”

Zna li netko netko ono o trgovanju za vrijeme punog mjeseca i mlađaka ili tako nekako. Kada se kupuje, a kada prodaje?

New Report

Close