Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidim da bi mnogi htjeli biti crni proroci,a ne razumiju sto je pre-market!
pa kazu ameri u minusu[yawn]

Burze u USA jucer sluzbeno nisu radili, ali su u premarketu ili futuresima pali sa 12100 od petka na 11500 jucer (đija).zato su Žuti noćas padali,a Europa otvorila u cikli.tako da sve sto je iznad 11500 danas, racunajte kao plus!!
neka vam RealBear ili ivek to objasne bolje od mene, siguran sam da znaju vise.

a ovi koji se nisu stigli ukrcat..
vise srece drugi put, ‘ebiga, meni je kod ovog plovljenja na valovima, uvijek bilo najteze pogoditi dno!ko to uspije, odlican je trejder![thumbsup]

naredna 2mj smo mirni sto se vanjskih utjecaja tice[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


I još jednu stvar da napišem nudio sam opkladu dežurnim katastrofičarima da će ovaj tjedan DJI završiti iznad zatvaranja od prošlog tjedna znači iznad 12000 ali tigrovi nisu htjeli prihvatiti sada znate i zašto.No međutim to im nije smetalo da dalje drukaju prema dolje, pokušao sam u petak i subotu i nedelju smirit situaciju nadam se da sam i nekima pomogao da ne prodaju oni koji su poslušali ekipu i prodali više sreće drugi put.

geronimo,
zahvaljujem za infoled.
ti si gud gaj.
a ovdika ima svakaki.
s naglaskom na kaki.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

europa u recimo “debelom” plusu nakon minusa od jutros…..[smiley]

DOKUP!

http://finance.yahoo.com/marketupdate/overview?u

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

U Evropi sve zazelenilo: http://money.cnn.com/data/world_markets/
Što bi reka Petrov stiglo proljeće, da li je preuranjeno?!!!

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


” koliki je bio S&P500 u pon.?

S&P500 Previus Close 1,325
Trenutno 1304 ili -1,6%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


I još jednu stvar da napišem nudio sam opkladu dežurnim katastrofičarima da će ovaj tjedan DJI završiti iznad zatvaranja od prošlog tjedna znači iznad 12000 ali tigrovi nisu htjeli prihvatiti sada znate i zašto.No međutim to im nije smetalo da dalje drukaju prema dolje, pokušao sam u petak i subotu i nedelju smirit situaciju nadam se da sam i nekima pomogao da ne prodaju oni koji su poslušali ekipu i prodali više sreće drugi put.

pa kupovali su ljudi..bili su zaposleni..


MiG29: ” …dobro je Deimos to najnusio pa polupao ask[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ”

Jedna dionica po asku, druga po bid-u… 50%. [lol]

a vi im opet prodajte kad vam kazu, da dolazi baba-roga!
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


koliki je bio S&P500 u pon.?

Potpuno isti ko u petak.

No respect

MIG,
jesi dobio margin call danas?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


MIG, jesi dobio margin call danas?

ne istresao sam ledo, kako si sam rekao..
buduci mi je 50% portfelja, nije bilo problema[rolleyes]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


febo: ” MIG, jesi dobio margin call danas? ” ne istresao sam ledo, kako si sam rekao.. buduci mi je 50% portfelja, nije bilo problema[rolleyes]

hoćeš nazad u ledolinu?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


MiG29: ” febo: ” MIG, jesi dobio margin call danas? ” ne istresao sam ledo, kako si sam rekao.. buduci mi je 50% portfelja, nije bilo problema[rolleyes] ”

hoćeš nazad u ledolinu?

ma ovo je ironija, optuzio me sinoc da sam izasao.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close