Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Žao mi je Von Brauna, ali pogledajte zelenilo Vaš link Vaš link

ljudi skulirajte se nedrukajte ni gore ni dole nema od toga ništa samo navlačite bijes i ubijate svrhu ovog foruma

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Žao mi je Von Brauna, ali pogledajte zelenilo

Vaš link

Vaš link

samo ne znam kako će to nama / vama pomoći [lol] [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

FED oborio kamatnjak. Tko je jamio jamio. Idemo gore!


I kod nas se artiljerija sprema, čiste cijevi još [lol]

Gospodo,kod nas su građani Hrvatske prošle godine potrošili 4 milijarde kuna u kladionicama.Objavile to novine prije neki dan.Pa šta je onda pušiona od 200-300 miliona kuna?Dakle,dionicama protiv sportskih kladionica!![wink]

Fed drastično srezao kamatne stope

Američka središnja banka (FED), pritisnut strahom od nadolazeće recesije u SAD-u, odlučio je drastično ključnu kamatnu stopu za 0.75 posto.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sve raste ko ludo !

Idemo sad i mi !!

I DAX je poletio [shocked]

14.04.2008.

Sad Braun negdje grebe ili možda još uvijek čeka [lol]

14.04.2008.

Korekcija…..
Mogu samo misliti kako je ovima novopečenima, hehe, ruke se znoje i tresu, gutaju se gastali jer je proradio i čir na dvanaestercu, nervoza se širi u obliku električnog udara po cijelom tijelu, osjećaj bespomoći je sve veći i veći….i na kraju bijaše taaama. [pray]

Udahnite duboko jer idemo još dublje!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

DAX u plusu.
ATX samo što nije.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Samo prodavajte paničari

Ameri skoro + 4%

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close