Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je u tome što se nikad nezna koliko će trajat [huh]

14.04.2008.

ove događaje na burzi zadnjih par dana smatram jednom dobrom školom investiranja….i testiranja vlastitih živaca, ali s obzirom da niti jedan trenutak nisam pomišljao na prodaju mogu reći kako je tečaj prošao prilično jeftino….[thumbsup]…nadam se da je kraj ovim izvanrednim tečajevima…..[cool]

*bingo*:

Sa ekonomskog aspekta nakon recesije dolazi ekspanzija [tongue]

istina… samo recesija ne traje tri dana [proud]

ne al dok se mislis da si u recesiji ona je vec odavno prosla[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Nekim ljudima ništa ne odgovara ,kad idemo dolje onda kukaju da bar idemo gore a kad idemo gore onda drukaju da čemo ići dolje

Sada bi vjerojatno odgovaralo svima da idemo naglo gore.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Nekim ljudima ništa ne odgovara ,kad idemo dolje onda kukaju da bar idemo gore a kad idemo gore onda drukaju da čemo ići dolje

tako ti radi ljudski mozak [rolleyes]
europske burze ponovno dole [cry]

DOKUP!


Nekim ljudima ništa ne odgovara ,kad idemo dolje onda kukaju da bar idemo gore a kad idemo gore onda drukaju da čemo ići dolje

Sram ih bilo…’Trejderi’ bezobrazni..
[angry]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Daleko od toga da fondovi puštaju gore. Trpaju prodaju ko ludi.[shocked]
Ponovo pada Crobex -0,49%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nisu baš dolje otišle, trži se od -1 do +1 što je jako jako dobro, bitno je da su stale s padovima. A za ostalo ćemo lako.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hrvatska burza oporavak.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

*bingo*:

Sa ekonomskog aspekta nakon recesije dolazi ekspanzija [tongue]

istina… samo recesija ne traje tri dana [proud]

E gdje ste službeno pročitali da je recesija bila ili da trenutno je. Novinarska naklapanja da lakše prodaju novine. Molim zatvorite temu do ljeta.

Posejdon:

Ponavlja se 19.11.2007. Fondovi spašavaju svoje (i naše) guz*ce. Hvala im za IGH, priskrbili su mi lijepu paricu. [thumbsup]

Fina para se da zaradit, po 5% u jednom danu. Ali, sve je dobro dok jednom ne pukne do kraja. Pratite malo stanja na Sda. Pogotovo na dionicama kod kojih su skrbnički računi stranaca visoko rangirani. Igrači lagano izlaze, a mirovinci podmeću leđa. Samo je pitanje dokle će to ići. Baš i nisam toliko siguran da stranog kapitala nema kod nas. Prije bi bilo da su stanja na računima stranaca bila dugo nepromijenjena.
Isto tako, generalizirati da su fondovi puni keša, nije ispravno. Ovisi od fonda do fonda. Npr. Kd Victoria je u zadnjih par dana prodao ca 10.000 komada ptkm, pitam se zašto?! A do prije par mjeseci su se krcali s njom do besvjesti.
I dalje sam u kešu i držim da će ove godine biti cmrljenje, malo gore-malo dole, a možda i malo više dole.
Svaka čast ekipi koji uspije upecat nešto u ovakvim danima. Morat ću i ja odvojit bar 5% za ovakve situacije.

danas nisi mogao zaraditi jedino ako si sljepac ili ako nije bilo struje.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close