Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto nas u plusu!!!! [lol] [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol]

DOKUP!

Opet se europa počinje crvenit!!!

Idemo dole opet


Ponavlja se 19.11.2007. Fondovi spašavaju svoje (i naše) guz*ce. Hvala im za IGH, priskrbili su mi lijepu paricu. [thumbsup]

Fina para se da zaradit, po 5% u jednom danu. Ali, sve je dobro dok jednom ne pukne do kraja. Pratite malo stanja na Sda. Pogotovo na dionicama kod kojih su skrbnički računi stranaca visoko rangirani. Igrači lagano izlaze, a mirovinci podmeću leđa. Samo je pitanje dokle će to ići. Baš i nisam toliko siguran da stranog kapitala nema kod nas. Prije bi bilo da su stanja na računima stranaca bila dugo nepromijenjena.
Isto tako, generalizirati da su fondovi puni keša, nije ispravno. Ovisi od fonda do fonda. Npr. Kd Victoria je u zadnjih par dana prodao ca 10.000 komada ptkm, pitam se zašto?! A do prije par mjeseci su se krcali s njom do besvjesti.
I dalje sam u kešu i držim da će ove godine biti cmrljenje, malo gore-malo dole, a možda i malo više dole.
Svaka čast ekipi koji uspije upecat nešto u ovakvim danima. Morat ću i ja odvojit bar 5% za ovakve situacije.

Trend is your friend.

da se zaraditi al ne preko pg
10 minuta cekam da mi nalog stave
jel znate tko je brzi

Postanite Eu-robovi

Malo smo izronili na površinu da uhvatimo zraka ! Očemo li opet po školjkice?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Malo smo izronili na površinu da uhvatimo zraka ! Očemo li opet po školjkice?

ma ne školjke…koju ribicu pa onda izlazimo van da se osušimo [lol]

DOKUP!


Malo smo izronili na površinu da uhvatimo zraka ! Očemo li opet po školjkice?

Tko ti brani roni koliko hoćeš.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ljudi nije da vas plasim, al ameri startaju za 2-3 sata… A veceras smo opet prva vijest u dnevniku[embarass]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

-5% + +0.5%/2 = -2,87%…zlatna sredina…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Sa ekonomskog aspekta nakon recesije dolazi ekspanzija [tongue]

14.04.2008.

samo sto ovo nije bila recesija

Postanite Eu-robovi


Sa ekonomskog aspekta nakon recesije dolazi ekspanzija [tongue]

istina… samo recesija ne traje tri dana [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close