Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidm kak sada ekipica prvo gleda europu, pa onda nas…a kaj je s onim: to nema veze s nama? [lol] svi će padat, a tudox će 200% up? strah je sada ostao jedina emocija na burzi [bye]

ne sjećam se kada je zadnji put naša burza (i dali je?) ovoliko reagirala na svjetske i europske burze…..?

DOKUP!


ne sjećam se kada je zadnji put naša burza (i dali je?) ovoliko reagirala na svjetske i europske burze…..?

Ni ja , u cijele moje dvije godine “obilnog” burzovnog iskustva [lol] [lol] … šalu na stranu, čini se da ćemo sve više pratiti euro trendove…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Čim se odblokiraju ove dionice koje su u blokadi ,crobex će biti oko-1.50%

-3,14%[thumbsup]

idemo lagano prema -1-2%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baš mi je bila dobra ekipica koja je pad burze pripisivala srbima, kosovu i slićnim domaćim problemima…sad već pitaju kakve to veze ima s nama? samo da prođe ovo vani brrr….e ljudi jeste ludi…

evo da ponovim jedan tekst od prije tjedan dana:

1. Fondovi ovo mogu zaustaviti, ali koja je logika? ako se danas podmetnu, morati će i sutra i preksutra i onda će doći dan kada u kesi više neće biti za podmetnuti se!
2. Fondovi jako gledaju razvoj situacije vani, jer će on diktirati kretanja na svim iole razvijenim tržištima (zakon spojenih posuda) možda budu pošteđene bocvana i ruanda jer oni fakat s tim nemaju neke veze
3. Ako se veliki fondovi i postave prijeti im da uz nas male investitore u panci počnu istresanja i manjih fondova tipa FIMA ali i stranih fondova koji funkcioniraju gotovo prema algoritmu..
if crobex<4.800
then R&B
end

4. fondovi su svijesni da bi im u tom slućaju ostalo samo puno precijenjenih papira i onda mogu zaključati butigu i pa pa
5. i fondove ovo boli za oči ali tu nema pomoći…jedino im je trenutno utjeha da imaju puno keša pa će izdržati prvi val isplata
6. ono što fond managere mući je da li će nakon tog pada i rasprodaje ostati išta i za njihove plaćice….do kraja godine moglo bi se na onoj drugoj burzi naći jako puno fond managera…

ZApamtite jedno!
u ovakvim situacijama kapital uvije bježi prema financijskim središtima (kontrakcija) na žalost to nismo mi.

A kako će nam to sve pomoći? BSN

E da je bilo keša danas.[cry]

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

-2,76%[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

ovo sve govori [smiley]

DOKUP!


E da je bilo keša danas.[cry]

kako nije bilo? pa vidi što je sve prodano u zadnjih par dana…keša ko u prići [thumbsup][thumbsup]

-2,23%

rekoh ja otišlo predaleko[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

idemo up europa zelena,smanjenje kamatnih stopa na vidiku,cijena nafte pada.tko nije iskoristio današnji diskont nek mu bude žao.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Čim se odblokiraju ove dionice koje su u blokadi ,crobex će biti oko-1.50%

Kao što rekoh[thumbsup]

New Report

Close