Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može i do nule kaj se mene tiče, u dionicama sam 100 % i čekaćemo kolko treba da se oporavi, 1 mj. , 3 mj. ili 1-2 god. nije bitno….znam samo da me neće otjerat s burze, ma kolko se trudili……..

Može do nule, ali neće. Kod nas se još dodatno izaziva panika jer je toliko plitko tržište da ne možeš ni zamisliti. Evo primjer Varteksa jučer. Pa tu kupnju može jedan čovjek staviti što znači da je manipulacija itekako prisutna kod nas, ne na svim dionicama naravno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sindrom krda na djelu. Ovakve stvari tjeraju normalne ljude s burze. Panika bez razloga. Ama baš ništa se nije dogodilo što bi potaknulo pad, ni kod nas ni u svijetu, ali ljudska glupost je bezgranična

Hell is Empty and all the Devils are Here

Europa se još drži na -4%

14.04.2008.

Sindrom krda na djelu. Ovakve stvari tjeraju normalne ljude s burze. Panika bez razloga. Ama baš ništa se nije dogodilo što bi potaknulo pad, ni kod nas ni u svijetu, ali ljudska glupost je bezgranična

Slažem se, iako sam trenutno u debelom minusu ne pada mi na pamet da išta prodajem…..!!!!!!!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Sindrom krda na djelu. Ovakve stvari tjeraju normalne ljude s burze. Panika bez razloga. Ama baš ništa se nije dogodilo što bi potaknulo pad, ni kod nas ni u svijetu, ali ljudska glupost je bezgranična

Pitaj Soroša, on zna. Tko je čitao njegove knjige zna o čemu pričam.

Ljudi u crnom – sve za novac – sveti novac. Pa takvi kao on i zazivaju krizu prema potrebama.

Sve je psihologija, kada raste i kada pada, a uglavnom se ništa posebno ne mijenja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Sindrom krda na djelu. Ovakve stvari tjeraju normalne ljude s burze. Panika bez razloga. Ama baš ništa se nije dogodilo što bi potaknulo pad, ni kod nas ni u svijetu, ali ljudska glupost je bezgranična

znači kolega ti stvarno misliš da je ovo što se događa u svijetu u stvari sitnica? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

da oni koji su mirni,vjerovatno ce i najmanje izgubiti jer ne izlaze,
ja sam u onoj čuvenoj jesenskoj 20.11. korekciji izgubio 120tk a da sam ostao i nista ne radio nakon korekcije-nula,pa vi sada vidite,
ali nije nam lako gledati ovo izivljavanje no oporavak sljedi koji ce isto tako biti jak i strelovit a i iznenadan,mozda vec danas–eh da je znati !

DAX je od 9 : 00 već na -5,38% što daje naslutit da je i danas medvjeđe raspoloženje.
Nisam drhtave ruke, al neka mi netko kaže zašto ne izići sad iz nekih dionica iako je mali minus, i kupiti ih kada padnu još.
Evo ja imam VIRO, trenutno je blagi minus, ako je u korekciji u studenom dotaknuo razinu od oko 1380 kn zašto se to ne bi desilo i ovaj tjedan??
Izići pa ući, pogotovo u dionicama koje sui ionako cijenom prenapuhane [cool]

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)

A tek ako Šprajc bude na Dnevniku sa crnim utorkom, šta će tek biti poslije današnjeg dana???[pray]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ma meni se ova korekcija ili što već uopće ne sviđa….puno ljepše mi je bilo prije kad je sve išlo gore….[cool]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Europa se još drži na -4%

Počeli su se smanjivati. Dan bi mogao završiti puno bolje nego što je počeo.

Ignore: KressoM, delux

budd:

Sindrom krda na djelu. Ovakve stvari tjeraju normalne ljude s burze. Panika bez razloga. Ama baš ništa se nije dogodilo što bi potaknulo pad, ni kod nas ni u svijetu, ali ljudska glupost je bezgranična

znači kolega ti stvarno misliš da je ovo što se događa u svijetu u stvari sitnica? [rolleyes]

Nikako, posljedice su sad već katastrofalne i gore nego nakon 9/11. Ja tvrdim da je uzrok katastrofe vrlo mutan

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close