Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo bi pošteno reći da su u Aziji bile cijene toliko prenapuhane kao da bi kod nas sad bio Crobex 12000. Ali koliko vidim na ovoj temi svi drukate za pad. Pazite da vam ne ode voz, pa završite na burzi.

Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas startati.

Ignore: KressoM, delux

Ljudi moji ovo nije korekcija, ovo je slom.

sve to ljepo stoji,vaše priče o dugoročnom ulaganju ali kako će to pomoći ljudima koji su nedavno podigli margine .Nikako,jučer je bio pokoji prijatelj na bidu a danas??zato molim naše altruiste da podbace svoja leđa .ili će doći kad bude po diskontu!?[tongue]

Evo ti i rusa,
Indices

RTS Index 1902.62 -4.86% [10:50]
RTS-2 Index 2462.23 -2.24% [10:50]

EESR 1.0400 1.0500 1.0400 -9.33%
GAZP 11.350 11.400 11.500 -6.66%
GMKN 200.00 220.00 203.00 -6.45%
LKOH 63.000 68.000 70.000
SBER 3.2000 3.7500 3.6000 -2.44%

Najbolje sve pogasit i u šetnju ovaj tjedan


Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas startati.

Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas shortati…[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


avax10: ” Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas startati. ” Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas shortati…[wink]

Mi zacjelo cemo probati [cool]

Mea parvitas.

Nema zime krenuli su “odlično”.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Na nas najviše utječe kretanje EU indexa, vidjet ćemo kako će oni danas startati.

Znamo kako ce shortati ako pogledamo kaj je danas bilo u Kini (-7,8- jos gore nego jucer kad je sve krenulo)

U aziji potpuni potop danas


U aziji potpuni potop danas

Nemoj zezati, pa gdje si to našao. Ja cijelo jutro tražim i ništa ne nađoh.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Može i do nule kaj se mene tiče, u dionicama sam 100 % i čekaćemo kolko treba da se oporavi, 1 mj. , 3 mj. ili 1-2 god. nije bitno….znam samo da me neće otjerat s burze, ma kolko se trudili……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close