Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da nije baš dobra situacija .. ili točnije loša je .. [huh]


Sorry, stari, ali ovo mi je baš sjelo. Nisam se nasmijao cijeli dan kako treba, sve do ovog. A da se nered nastavlja i sutra – nastavlja se. Uopće ne vidim što se to od danas promijenilo, da bi sutra bila globalna pozitiva. Jer ako bude sutra rast bez ikakvih novih vijesti, onda smo budale što smo svi skupa ovoliko danas padali.

Ja nisam budala jer nisam prodala, znači nisam ni padala.

Stvari pomalo izmicu kontroli:

skype - ivek1234

Šangaj je otvorio krvavo.

a za sve je kriv lik sa tvog avatara. kaze da je smanjio kamate za 0.25% jer se boji inflacije


Šangaj je otvorio krvavo.

rekoh ja Fazanu da ode lijepo spati a ne se opterecivati tamo s nekim Kinezima….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Koliko panike i nervoze zbog sitne korekcijice, za dvije godine niko se neće ni sjećati ovoga. Moja preporuka ne gledati burzu ovih dana (za one bez casha), ko do sad nije prodao, glupo je sad po ovim cijenama, sada se kupuje bar tako kažu gospon Kostolany, a i Graham ne bi imao ništa protiv toga

Po svemu sudeći ćemo danas ponovo tražiti školjke po dnu, a to znači da nas čeka po mojoj prosudbi, do kraja tjedna ovako, jer kad smo u korekciji, onda smo min 4 dana za redom u padu sa Crobexom.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

kad nas brod tone, tone… [lol]

Cuore Sportivo

brutala u Shanghaiu -7.22% zavrsilo bilo i preko -8%…evo i slicica..mogao bi bez gaca ostat u kini [bye]

Drivo pomagaj.[cry][cry][cry]

Evo recimo u Bombay s -12% došli na -5 %. Sve u sat vremena.

Nije loše.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close