Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A glavna razlika izmedju aviona i trgovackog centra je postojanje treniranih uniformiranih osoba koji mogu kontrolirat masu i uzivaju povjerenje putnika. Kuzis sto je covjek?

da … osim toga trgovački centar i avion se uopće ne razlikuju [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

deimos:

A glavna razlika izmedju aviona i trgovackog centra je postojanje treniranih uniformiranih osoba koji mogu kontrolirat masu i uzivaju povjerenje putnika. Kuzis sto je covjek?”

da … osim toga trgovački centar i avion se uopće ne razlikuju [lol]

E sad me ti hebes u ove kasne sate… [bye]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

sorry … skužio sam poantu i u pravu si.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


deimos:

A glavna razlika izmedju aviona i trgovackog centra je postojanje treniranih uniformiranih osoba koji mogu kontrolirat masu i uzivaju povjerenje putnika. Kuzis sto je covjek?”

da … osim toga trgovački centar i avion se uopće ne razlikuju [lol]


ahahaa [lol]

No respect

Eto sad njega…

Kad smo vec dotaknuli propustene signale:
http://www.telegraph.co.uk/money/main.jhtml?xml=/money/2007/06/06/cnmorgan106.xml

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Sorry, stari, ali ovo mi je baš sjelo. Nisam se nasmijao cijeli dan kako treba, sve do ovog.

A da se nered nastavlja i sutra – nastavlja se. Uopće ne vidim što se to od danas promijenilo, da bi sutra bila globalna pozitiva. Jer ako bude sutra rast bez ikakvih novih vijesti, onda smo budale što smo svi skupa ovoliko danas padali.

No respect

Nista, nista, kolega. Pamtim pa vratim… [cool]

Mislim da moramo pricekat amera da otvore… Vidim da se stabiliziraju u pre trade-u. Tko zna., mozda izhebu cijeli svijet i zavrse +5% [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dok sve ovo danas gledam i čitam, ne mogu a da ne pomislim što bi uvaženi kolega Mreich,
dao mu Bog duši spokoj, rekao na sve ovo.
Čovjek kojeg sam dugo pratio i na drugim forumima.
Njegove riječi bi nam u ovo vrijeme zlata vrijedile!

R.I.P.

Swiftly and with style


Sorry, stari, ali ovo mi je baš sjelo. Nisam se nasmijao cijeli dan kako treba, sve do ovog.

A da se nered nastavlja i sutra – nastavlja se. Uopće ne vidim što se to od danas promijenilo, da bi sutra bila globalna pozitiva. Jer ako bude sutra rast bez ikakvih novih vijesti, onda smo budale što smo svi skupa ovoliko danas padali.


Možda malo Ameri zabrljaju sa ovom naftom pa onda kolateralno…….[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Nista, nista, kolega. Pamtim pa vratim… [cool] Mislim da moramo pricekat amera da otvore… Vidim da se stabiliziraju u pre trade-u. Tko zna., mozda izhebu cijeli svijet i zavrse +5% [lol]

e to bi fakat bilo pokvareno od njih. oni od četvrtka do sutra napravili -0,5, dok se za to vrijeme ovdje svi pretrgnuli od depresije, dax ukupno -8,5, mi -6,5, e i sad bi oni u plus kao da nisu nikakvo sranje naprvaili, ne ide to tako [angry]

Još sutra po meni isto sr..e.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Just another day in paradise (Azija):

http://www.cnbc.com/id/22771092

Futuresi za danas za US:

http://www.cnbc.com/id/22767912

Good luck.

skype - ivek1234

New Report

Close