Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma pusti deimos, nije svak za međeda [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

deimos:

E sad se svi cude panici…
Eto, neki dan u City Centru, izlazim na garazu na krovu i sto skuzim? Vrata se otvaraju prema unutra. Moje medvjedje oko odmah uvidja problem. A vi?

Nitko mi nije odgovorio. Anyone?

ne kuzimo ti mi nismo dovoljno pametni.. ja primjerice ni ne znam koji mrtvi city center? se tak sad zove trg bana jelacica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jel to ono – bull trap, mos uc, al ne mos izac samo tako, ha?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

jel to ono – bull trap, mos uc, al ne mos izac samo tako, ha?

Ma nije bull trap, bila je rijec o panici. U javnim prostorima, vrata se moraju otvarat prema van, ne prema unutra. U slucaju panike (recimo pozar), ljudi navale na vrata i ne mogu izac, jer svi guraju naprijed. Dosta ljudi je poginulo tako, zbog toga ti propisi postoje. A dovoljno je 30 sekundi da se ljudi pomaknu pola metra i otvore vrata. Ali djabe, panika je panika. Najinteligentnije bice na zemlji (tako kazu) u masi nije se sposobno spasiti.

S druge strane, imas slucaj aviona koji je izletio sa piste kod slijetanja, zapalio se u roku 2 minute i eksplodirao. Znas koliko ljudi je poginulo?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kolko?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nitko ..
Francuski Airbus u Kanadi … Montreal
ima odličan sustav spašavanja, evakuacije kod požara , ..


sakai: ” jel to ono – bull trap, mos uc, al ne mos izac samo tako, ha? ” Ma nije bull trap, bila je rijec o panici. U javnim prostorima, vrata se moraju otvarat prema van, ne prema unutra. U slucaju panike (recimo pozar), ljudi navale na vrata i ne mogu izac, jer svi guraju naprijed. Dosta ljudi je poginulo tako, zbog toga ti propisi postoje. A dovoljno je 30 sekundi da se ljudi pomaknu pola metra i otvore vrata. Ali djabe, panika je panika. Najinteligentnije bice na zemlji (tako kazu) u masi nije se sposobno spasiti. S druge strane, imas slucaj aviona koji je izletio sa piste kod slijetanja, zapalio se u roku 2 minute i eksplodirao. Znas koliko ljudi je poginulo?

Ma da, to sam i nastojao reci burzovnim rjecnikom u jednoj recenici…

I medonje, jel ima sanse za mene?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


nitko ..
Francuski Airbus u Kanadi … Montreal
ima odličan sustav spašavanja, evakuacije kod požara , ..

Bravo. Evakuirali sve (mislim da je bilo preko 100 ljudi u 90 sekundi).

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ti si naš sakai, ti si naš… već dugo [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

A glavna razlika izmedju aviona i trgovackog centra je postojanje treniranih uniformiranih osoba koji mogu kontrolirat masu i uzivaju povjerenje putnika. Kuzis sto je covjek?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

da .. a zašto je došlo do over-run-a , jer je pilot ignorirao negativne signale , vrlo loše vrijeme u okolici aerodroma i kad je uletio u loše vrijeme i dalje je ignorirao vrlo loše uvjet i vjerovao u svoje sposobnosti pilotiranja ..
zaključak ; treba prihvatiti sve činjenice, signale i u slučaju loših, napraviti odgovarajuću odluku …

troje[wink]

New Report

Close