Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bas sam gledo dnevnik (nisam od pocetka).. nisam nis vidio o burzi.. jel zna tko jel bilo sta?

Prva vijest odmah

Von Braun:

Jako je puno ljudi ušlo u Agrokorove dionice u zadnjih par tjedana, iako je Crobex išao dolje, a one su rasle.
Ispit njihovog strpljenja je sad.[thumbsup]

Još ako ne prođe Migros…

i ako ne prode migros toda je jos uvijek celni covjek koncerna
a agrokor za 10 godina cemo usporedivati sa sadasnjim agrokorom isto kao i sadasnji agrokor sa trgovinom cvijeca

Je, prva udarna vijest o crnom ponedjeljku.


bas sam gledo dnevnik (nisam od pocetka).. nisam nis vidio o burzi.. jel zna tko jel bilo sta?

naslov kataklizma burze


Ekipa šta Ameri danas ne rade????
tražim ali nemrem naći!

ne rade,praznik im je


Ekipa šta Ameri danas ne rade???? tražim ali nemrem naći!

Ne radi ,Martin Luther King day

Ako se ne varam, nakon crnog ponedjeljka je uvijek došao i crni utorak!!!

Šta je sa amerima?
Dali rade danas

Gužva u Sarajevu,narod se okupio ,netko zapomaže.
Dođe i Fata da vidi što se dešava a ono Unproforac pao ,slomio nogu te jauče.
Na to će Fata:
-Šta se toliko dere , mog Sulju strefio snajper u čelo nije ni pisno!

Pa korekcija je bogom dana za dobar ulaz, uvijek treba imati spremljen cash za ovakve dane. Barem 20% portfelja.


Pa korekcija je bogom dana za dobar ulaz, uvijek treba imati spremljen cash za ovakve dane. Barem 20% portfelja.

imo ja i utuko i sta sad[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Warren: ” Pa korekcija je bogom dana za dobar ulaz, uvijek treba imati spremljen cash za ovakve dane. Barem 20% portfelja. ” imo ja i utuko i sta sad[huh]

pa nije čovjek rekao da ga treba utući nego samo “imati” spremljen cash
[lol]

Heaven or Las Vegas


wiking: ” Warren: ” Pa korekcija je bogom dana za dobar ulaz, uvijek treba imati spremljen cash za ovakve dane. Barem 20% portfelja. ” imo ja i utuko i sta sad[huh] ” pa nije čovjek rekao da ga treba utući nego samo “imati” spremljen cash [lol]

a kad nestane casha treba imati uvijek i štrik…
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close