Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad smo vec kod njemaca.. jel moze netko nabaciti fundamente za deutsche bank?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

“”Možemo reći da je Crobex otprilike na razinama na kojima je bio prije dva mjeseca, oko 22. studenoga prošle godine, a zadnji put smo imali ovako velik pad indeksa u samo jednom trgovinskom danu 21. 7. 2003. godine”, izjavio je Željko Kardum, glasnogovornik ZSE-a.””

Ovo je jako pohvalno. Čini mi se da svakih 4,5 godina imamo isto sra..[tongue]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo udarna vijest!!!
Sam neka kuhaju mamicu im ljubim[angry] [angry] [angry]

Ali opet imaju pravo, netko je danas potrošio “samo” 130 milja.
Tako da nije loše.
Možda još 3-5% dole i onda je mir


kad smo vec kod njemaca.. jel moze netko nabaciti fundamente za deutsche bank?

cuo sam na tefau da je tcap (tada) bio oko 40 milijardi ojra a ocekivana dobit oko 7 miljardi ojra.. znaci i ako podbace za milijardu dvije jos uvijek jako dobro..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Stvarno mi nisu jasni oni koji sad likuju i raduju se …..pa kaj je vama? Ili vi samo s….. po forumu a uopce ne investirate novac ili vam je porfolio cc.10000 kn pa nije neki gubitak. Nikada se nisam i necu nasladivati padom bilo kojih dionica. Ali opet svi smo razliciti.Ja smatram da je ovo dno i da sutra idemo lagano u stabilizaciju. Na NTV ( Njemacka Tv ) svi analiticari tvrde da je to prolazno i da gospodarstvo Njemacke i Evrope nema potrebe za stagnacijom i strahom.

a sto bi trebao plakat,od muke sam se poceo smijat.To je ona faza kad iz placa od muke se smijes
[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

a sto bi trebao plakat,od muke sam se poceo smijat.To je ona faza kad iz placa od muke se smijes
[thumbsup]

Suprotno od plakati od sreće…[lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ma strašno skoro si kosu počupala od muke [cry] i to iz 2 razloga. Prvi jer su mi dionice potonule drugi jer nisam pri velikoj lovi da šopingiram .

Treba stisnuti zube i prebroditi ovu fazu [sad][pray][pray][pray][pray][pray]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

Nije mi jasno zašto se traži logika kretanja cijena na burzama. Pa, nije to čista matematika i ekonomija. Svi smo čitali puno pametnije i iskusnije od nas samih koji govore da psihologija ljudi često igra mnogo veću ulogu na cijene dionica nego ekonomski pokazatelji i da se tržišta kreću u ciklusima. Dapače, cijena dionice vrlo rijetko odražava njenu pravu (fundamentalnu) vrijednost. Nekad je viša, nekad niža. Zato neki na burzi dobivaju, a neki gube.
Koliko god to nekima smetalo, ja ću se opet pozvati na čika Grahama i čika Buffeta koji kažu da nakon proučavanja treba izabrati dobru dionicu po prihvatljivoj cijeni i na burzu pogledati svakih nekoliko mjeseci. Koliko god to izgledalo banalno pojednostavljivanje vjerujem da je za pasivnog (relativno govoreći) ulagača, a takvih nas je prema našem znanju i ulaganje u znanje većina ulagača, najbolji taj put. Naravno, nije naodmet ostaviti manji dio portfelja za “igranje”. I, vrlo važno je to da (a to govore gotovo svi stvarni financijski magovi) treba ulagati samo onaj novac koji nam stvarno neće zatrebati u idućih nekoliko godina. O marginima da i ne govorim.
Sigurno da je u Hrvatskoj još uvijek većina onih koji pokušavaju ploviti na valovima, pogađati dna i vrhove. To je drugi tip investitora i to je u redu. Dapače, bilo je to ovih godina i potencijalno unosnije, ali malo je onih koji su prošle godine rasprodali na vrijeme i koji će pogoditi vrijeme ponovnog ulaska.
Svatko bira što će sa svojim novcem i nitko mu nije niti kriv niti zaslužan za njegovu možebitnu financijsku neovisnost uslijed velike zarade na burzi, ali niti za neuspjeh i bankrot.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Daj bože da se trend ponovo “zazeleni”. No, današnji me dan podsjeća na vrijeme od prije 7-8 godina, kada sam s nevjericom gledao kako moj portfelj na NYSE tone po nekoliko postotaka svaki sat, a sve firme svjetski tehnološki lideri (i danas veliki i uspješni).
Vrijeme nerealnih očekivanja je prošlo.[huh]

Propustio sam udarnu vijest na Dnevniku….neeeeee……..[tongue]
I šta je Šprajc na skijanju?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ekipa šta Ameri danas ne rade????
tražim ali nemrem naći!

bas sam gledo dnevnik (nisam od pocetka).. nisam nis vidio o burzi.. jel zna tko jel bilo sta?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close