Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nemojte prodavat i nema panike, fondovi će kad tad ić kupovat, a onda idemo samo gore

Gore – uzlazno ili Gore – lošije?

Ili fondovi Gore plamenom? Ili se penjemo na Gore i planine? Ili…

gore je kompliciranija riječ nego li se u prvi mah čini. Izbjegavati ju. [huh]

No respect

neke firme kod nas imaju zaista sjajnu perspektivu recimo kao belje ili končar kojem se smiješi prodaja tranvaja u više europskih zemalja, ali sve to ništa ne vrijedi ako skihne USA gospodarstvo jer danas je gospodarstvo kao jedan organizam čije srce je amerika i ako srce slabo radi badava su bubrezi ili jetra super zdravi sve počne trokirati.[embarass]


Saladin: ” nemojte prodavat i nema panike, fondovi će kad tad ić kupovat, a onda idemo samo gore ” Gore – uzlazno ili Gore – lošije?

Dobar.[thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Saladin:

nemojte prodavat i nema panike, fondovi će kad tad ić kupovat, a onda idemo samo gore

Gore – uzlazno ili Gore – lošije?

Ili fondovi Gore plamenom? Ili se penjemo na Gore i planine? Ili…

gore je kompliciranija riječ nego li se u prvi mah čini. Izbjegavati ju. [huh]


Fantastično, ovak se skoro nisam nasmijo[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground


Krdo paničara ,svakakvih se gluposti ovdje načitaš.Baš me zanima vrijednosti tih vaših portfelja ,čast izuzecima.

Ajde smiri strasti. Nema tu panike. Samo pokušavam prosuditi što stoji iza ovakvog paničnog iskcavanja. Mene recimo uopće ne brine ni da nas Rusi napadnu atomskim bombama, jer ionako imam siću u dionicama i to ako popušim ništa značajno se neće dogoditi. Ali me nervira spoznaja da se ništa pametno iz ovoga ne može zaključiti. Ovakav pad indeksa morao bi biti potaknut recimo bombardiranjem Zagreba, ali ne i polu-kvazi-kreditnom-kvazi-hedge-krizom u Americi

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nema me jedan dan na burzi i dogodi se katastrofa . Crobex – 4,83 % i tako iz tjedna u tjedan tješimo se palo je samo par postotaka , ali svaki tjedan pa nije li to previše ?[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

E sad se svi cude panici…
Eto, neki dan u City Centru, izlazim na garazu na krovu i sto skuzim? Vrata se otvaraju prema unutra. Moje medvjedje oko odmah uvidja problem. A vi?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Evo Budd dva razmišljanja zašto ovakav pad.
1. Iskrica iz Amerike, koja nas ne tangira previše, pretvorila se u buktinju jer su vatrogasci (fondovi) potrošlili svu vodu prošli studeni mjesec, kad su imali vježbe (prviše se zaigrali).
2. Po Iveku iskrcaj umreženih

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Vidim, HRT je spreman za Dnevnik. Naslov im je opak:

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=39675

No respect


ANRICOM: ” Krdo paničara ,svakakvih se gluposti ovdje načitaš.Baš me zanima vrijednosti tih vaših portfelja ,čast izuzecima. ” Ajde smiri strasti. Nema tu panike. Samo pokušavam prosuditi što stoji iza ovakvog paničnog iskcavanja. Mene recimo uopće ne brine ni da nas Rusi napadnu atomskim bombama, jer ionako imam siću u dionicama i to ako popušim ništa značajno se neće dogoditi. Ali me nervira spoznaja da se ništa pametno iz ovoga ne može zaključiti. Ovakav pad indeksa morao bi biti potaknut recimo bombardiranjem Zagreba, ali ne i polu-kvazi-kreditnom-kvazi-hedge-krizom u Americi

Slažem se Budd. čista psihologija.[rolleyes]

I'LL BE BACK

asdfgh123:

Sve će se to oporavit osim HT-a koji u doba euforije lagano pada, a u doba korekcije debelo pada.

dobra[proud]


najbolja…ko nevjeruje zadnji mu je čas da doktora posjeti…..dobra firma ne znači i dobra dionica

Pazi objašnjenja : “…pod utjecajem strahovanja da američko gospodarstvo balansira na rubu recesije”.

Nešto gluplje nisam nikada u životu čuo. Jedna rečenica se plasirava širom svijeta kao da će usporavanje stope gospodarskog rasta SAD katastrofalno utjecati na postotak šećera u kasnoj berbi Kutjeva.

Dokaz da živimo u novom društvenom poretku – globalni kretenizam.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close